فهرست
بررسی خارجی‌های تازه وارد لیگ: سرمربی-دلال‌!
بررسی خارجی‌های تازه وارد لیگ: سرمربی-دلال‌!

بررسی خارجی‌های تازه وارد لیگ: سرمربی-دلال‌!

آی اسپورت – اسن فصل هم تعداد قابل توجهی از بازیکنان خارجی وارد فوتبال ایران شدند. بازیکنانی با توانایی‌ها و کیفیت‌های مختلف. اما تعدادی از این بازیکنان در سطح لیگ یک ایران هم نیستند و حتی می‌شود به فوتبالیست بودن بعضی آنها هم شک کرد. چیزی که در مورد همه این بازیکنان به اصطلاح بنجل صدق می‌کند، رزومه نامشخص و عجیب آنهاست. آنها یا مدت‌هاست از فوتبال دور بوده‌‎اند یا در چند سال اخیر در بیش از 10 باشگاه مختلف بازی کرده و از این تیم‌ها جدا شده‌اند. در جدول زیر اطلاعاتی که از این دست بازیکنان موجود بوده به نمایش در آمده است. این جدول شامل بازیکنانی می‌شود که امسال وارد فوتبال ایران شده‌اند. البته موسی ترائوره مهاجم سیاه جامگان هم کارنامه نامشخصی دارد ولی در دقایق کمی که این بازیکن به میدان رفته خوب ظاهر شده است.

بدترین خارجی‌های لیگ
بدترین خارجی‌های لیگ

تعدادی از خارجی‌هایی که امسال در لیگ برتر بازی می‌کنند کارنامه‌ای معمولی دارند. درست مثل نمایش‌هایی که در طول این 8 هفته از آنها دیده‌ایم. در حقیقت بازیکنانی در این سطح در فوتبال خودمان هم حضور دارند و بهتر بود دلارهایی که صرف جدب آنها شده خرج بازیکنان داخلی و استعدادهای جوان خودمان می‌شد. این جدول هم شامل بازیکنانی است که بود و نبودشان در فوتبال ما تاثیر نداشته است.

خریدهای خارجی در حد داخلی
خریدهای خارجی در حد داخلی

اما بازیکنان خارجی خوبی هم که امسال در لیگ برتر خودی نشان دادند کم نیستند. مرور رزومه آنها همه چیز را درباره آنها به ما می‌گوید و کیفیت فنی آنها قابل تایید است. آنها حداقل در سطح اول فوتبال کشورهای خودشان و در سطوح بالای قبول کشورهای اروپایی و آمریکای جنوبی بازی کرده‌اند.

خارجی‌های خوب‌
خارجی‌های خوب‌

 

 

۷ ۲  
آی اسپورت
2016-10-19 15:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
برزو
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵، ۲۱:۲۶
خب! خدا رو شكر بازيكن خارجي استقلال تهران رزومه ي خوبي داشته و تو جدول سومه. لنگي ها هم بهتره يه فكري به حال تيم خودشون بكنند. البته اگه سايت وزين اي اسپورت رو متهم به حاشيه سازي نميكنند!
۲ ۱
بهرام
چهارشنبه ۲۸ مهر ۱۳۹۵، ۲۲:۵۰
برزو عزیز میدونستی کامنت های که میزاری حر ندارن
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر