فهرست
احضار نماینده اسپانسر سرخابی: دردسرهای عظیم
احضار نماینده اسپانسر سرخابی: دردسرهای عظیم

احضار نماینده اسپانسر سرخابی: دردسرهای عظیم

 آی اسپورت - خبرگزاری تسنیم در خبری بدون ذکر جزئیات، نوشته یکی از نهادهای نظارتی مسئول سامانه پیامکی و اسپانسر دو باشگاه پرسپولیس و استقلال را احضار کرده است. مسئول سامانه پیامکی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس از سوی یک نهاد نظارتی برای پاره‌ای از توضیحات در خصوص قرارداد همکاری با این دو باشگاه درباره برخی ابهامات احضار شده است.

اسپانسر دو باشگاه استقلال و پرسپولیس در حالی فعالیت می‌کند که در قراردادشان ابهامات زیادی وجود دارد و تاکنون گزارشی درباره عملکرد این سامانه پیامکی از سوی مسئولان آن اعلام نشده و مشخص نیست میزان درآمد این سامانه چقدر بوده و به صورت دقیق چه میزان به پرسپولیس و استقلال کمک شده است.

در عین حال برخی رسانه‌ها از برخی مسئولان ورزش به عنوان یکی از حامیان اصلی این اسپانسر یاد کرده‌اند که این موضوع رد یا تایید نشده است. شاید با باز شدن پرونده، بخشی از ابهاماتن درباره عملکرد این سامانه مشخص شود.

۸ ۳  
آی اسپورت
2017-07-17 14:21:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
علی
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۴:۳۴
جالب هست که همه هواداران، پیشکسوتان و بازیکنان پرسپولیس مخالف برگزاری دربی هستند ولی ..
در آن طرف همه مجموعه استقلال موافق این بازی هستند!
خوب از خودتان سوال کنید که اسپانسر دقیقا چه خوابی برای کدام تیم دیده است؟
حرف حساب
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۱۵:۱۳
دزد بزرگ این وسط این وزارت ورزش بی وجدانه!
۷
jabi
دوشنبه ۲۶ تیر ۱۳۹۶، ۲۱:۴۲
دزدی چپاوول.غارت. کلاه برداری. جیب بری.ریا کاری. ......هرچی بگی در مورد اینها کمه. تو چه مملکتی داریم زندگی میکنیم خدایااااااااا... مسئولین حکومت دندان تیز کردن واسه جیب مردم بدبخت... از هر طریقی میخوان بچاپن و بدزدن و ببرن........
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر