فهرست
خوشحالی کومان؛ به یورو ۲۰۲۰ نزدیک شدیم
خوشحالی کومان؛ به یورو ۲۰۲۰ نزدیک شدیم

خوشحالی کومان؛ به یورو ۲۰۲۰ نزدیک شدیم

آی اسپورت - سرمربی تیم ملی فوتبال هلند از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل استونی ابراز رضایت کرد. رونالدو کومان که شاگردانش شب گذشته (دوشنبه) موفق شدند پس از برتری ۴-۲ در خانه آلمان در مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰، این بار در دیدار خارج از خانه دیگری، استونی را با نتیجه ۴-۰ از پیش رو بردارند، پس از این بازی به شبکه تلویزیونی «NOS» هلند گفت: «این گام مهمی برای صعود ما به مرحله پایانی مسابقات یورو ۲۰۲۰ بود، اما در عین حال فکر می‌کنم کسب پیروزی ۴-۰در اینجا عادی بود. استونی در این دیدار عملکرد ضعیف‌تری نسبت به چیزی که در گذشته از خود ارائه می‌کرد، به نمایش گذاشت. بهترین بازیکن آنها در این بازی حضور نداشت، اما ما باید کار خودمان را می‌کردیم و باید بازی را تحت کنترل خود می‌گرفتیم و با نظم و انضباط بازی خودمان را به نمایش می‌گذاشتیم. همیشه هم اجرای این موارد آسان نیست و این را از روی تجربه‌ام می‌گویم.»

سرمربی تیم ملی فوتبال هلند همچنین در تمجید از زننده دو گل تیمش که بازی تأثیرگذاری را مقابل استونی به نمایش گذاشت گفت: «من که از بازی رایان بابل سورپرایز نشدم، چون او را به خوبی می‌شناسم. می‌دانم که رایان چقدر آماده است و می‌تواند چه کارهایی برای تیم انجام دهد. او فوتبالیستی حرفه‌ای است. درست است که بابل ۳۲ ساله است، اما این بدین معنا نیست که فوتبالش تمام شده است. او در بازی با آلمان و در این بازی با به ثمر رساندن دو گل ثابت کرد که هنوز می‌تواند تفاوت را رقم بزند.»

هلند با این پیروزی ۹ امتیازی شد و همچنان در مکان سوم جدول رده‌بندی گروه C مرحله انتخابی یورو ۲۰۲۰ قرار دارد. در این گروه آلمان و ایرلند شمالی هرکدام با کسب ۱۲ امتیاز و به خاطر پیروزی ژرمن‌ها در بازی رو در رو در رده‌های اول و دوم جای دارند.

۱    
آی اسپورت
2019-09-10 10:45:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر