فهرست
سانچو و رکوردشکنی جدید او در بوندسلیگا
سانچو و رکوردشکنی جدید او در بوندسلیگا

سانچو و رکوردشکنی جدید او در بوندسلیگا

آی اسپورت - در یکی از مهمترین مسابقات هفته بیست و نهم بوندسلیگا، دورتموند در حضور بیش از ۸۲ هزار تماشاگر خود میزبان ماینز بود و در پایان موفق شد با نتیجه ۲-۱ مهمان خود را شکست دهد. هر دو گل زنبورها در این مسابقه را جیدن سانچو در دقایق ۱۸ و ۲۴ به ثمر رساند تا این وینگر انگلیسی سه امتیاز حساس این مسابقه را برای تیم تحت هدایت لوسین فاوره تضمین کند و دورتموند را در کورس قهرمانی نگه دارد.

ملی پوش ۲۹ ساله انگلیسی به روند پیشرفت خود ادامه داده و روز به روز رکوردهای جدیدی را به نام خود ثبت می‌کند. دیروز نیز نوبت به رکوردی دیگر بود که توسط سانچو دستخوش تغییر شود. سانچو با این دو گل شمار گل های خود در فصل ۲۰۱۸ بوندسلیگا را به عدد ۲۲ رساند تا به این ترتیب با ۱۹ سال و ۱۹ روز سن به جوانترین بازیکن تاریخ این لیگ تبدیل شد که موفق به زدن این تعداد گل در یک فصل بوندسلیگا می‌شود.

سانچو پیش از این و در ماه اکتبر نیز موفق به ثبت دبل شده بود، هرچند آن مسابقه با تساوی ۲-۲ به پایان رسیده بود و او این بار با این دو گل، زمینه ساز پیروزی تیمش شد. اکنون مهمترین چالش پیش روی سانچو، حفظ همین روند مثبت در مقطع پایانی فصل و همچنین دیدارهای ملی است. دورتموند هنوز هم برای قهرمانی بوندسلیگا شانس دارد و در کنار آن، سانچو در این تابستان در ترکیب انگلیس برای قهرمانی در لیگ ملت های اروپا تلاش خواهد کرد. با ادامه این روند، سانچو نقش مهمی در برنامه های مربیان باشگاهی و ملی خود خواهد داشت.

نود

۱    
آی اسپورت
2019-04-14 18:03:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر