فهرست
سوال روز: هدایتی بازداشت شده؟
سوال روز: هدایتی بازداشت شده؟

سوال روز: هدایتی بازداشت شده؟

آی اسپورت – پس از بازگشت ملی‌پوشان پرسپولیس از اردوی تیم ملی، شایعه بازداشت حسین هدایتی دومین خبر پر سر و صدای دیروز بود. سایت میزان وابسته به قوه قضاییه، دیروز به نقل از دادستان کل تهران نوشت که دو بدهکار بزرگ بانکی که یکی از آن‌ها چهره‌ای ورزشی است دستگیر شده‌اند: «دو بدهکار کلان که یکی از این بدهکاران در حوزه ورزش و دیگری در حوزه واردات کالا فعالیت داشته است، دستگیر شده‌اند. سیاست دادستانی در مورد بدهکاران کلان بانکی وصول وجوه بانک‌ها می‌باشد». پس از صحبت‌های دولت آبادی، امروز تسنیم نوشت این چهره ورزشی «در سال‌های اخیر در یک تیم لیگ برتری مشهور فعالیت می‌کرد و پیش از این نیز باشگاهداری می‌کرده است». توضیحی که باعث شد نگاه‌ها به سمت حسین هدایتی، مالک سابق استیل آذین برود.

هدایتی که پیش از این هم شایعه بازداشتش در رسانه‌ها مطرح شده، اخیرا جلسه‌ای برای خرید سروش رفیعی با او برگزار کرده بود اما هنوز او و اطرافیانش، واکنشی به خبر بازداشت نشان نداده‌اند. صفحه اینستاگرام هدایتی که در نقل و انتقالات به شدت فعال بود هم اخیرا آپدیت نشده است.

البته تنها جرم چهره ورزشی دستگیر شده بر اساس گفته‌های دادستان تهران، داشتن بدهی بانکی است و به نظر نمی‌رسد دردسر زیادی او را تهدید کند.

۷ ۱۱  
آی اسپورت
2017-01-04 14:22:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
سجاد
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۳۱
خدا جای حق نشسته
رانت
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۳۲
یک رانت خوار بزرگ که خودشو ب پرسپولیس میچسبونه
خرج میکنه و باسودش پس میگیره
تا وصل شدن به قدرت مردم و هوادارها کسی نتونه مث بابک زنجانی بهش نزدیک بشه
کامران
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۳۳
مهم نیست میلیاردها بدهی سو استفاده از پول بیت المال خرید بازیکنان با پول ملت عابر بانک در اوین
امیررضا
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۳۴
الان یه سری نادان پذسپولیسی میان میگن هدایتی خیلی هم ادم خوبیه. برای ما بمب میترکونه. اخه برادر من با این پول دزدی که بازیکن بخری تهش روز آخرب قهرمان نمیشی
سالار
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۴:۴۹
هدایتی یه عوام فریبه که فقط واسه مطرح بودن این کارا رو می کرد. الان 100تا آدم متمول تر ایشون هست ولی هیچ جا اسمی ازشون نیست. این آقا هم خودشو چسبونده به پرسپولیسو از اسم این تیمو هواداراش سو استفاده کرد. عمق فاجعه هوادارایه که واسه کل کل با تیم رقیبش از چنین آدمی حمایت میکنه. البته این آقا با نفوذ تر از این حرفاس. وقتی میگه 100میلیارد پول خوردمه و بدهی مال مرده و این غلطا ، معلومه که نفسش از جا گرم بلند میشه.مگه با رویانیانی که پول ستاد سوخت و تو پرسپولیس خرج کرد چیکار کردن؟!مگه با عابدینی که کلی پول به جیب زد چیکار کردن؟؟ با سیاسی و شیرینی چه کردن؟؟
رضا
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۰۰
نه که استقلال با پول ناب آقای انصاری و برادران شفیع زاده بازیکن درو نکرد امسال. اخه وقتی قراره خراب کنین تیمو این چه کاراییه؟ اول گفتن طاهری بازنشسه بعد حق امضا بهش ندادن بعد گفتن بازیکن مد نظر پرسپولیس هنوز سربازه بعد قضیه اردو تیم ملی و برگشت بازیکنا حالا هم که بازداشت هدایتی. عزیزم شتر سواری که دولا دولا نمیشه این کارا چیه انجام میدین اخه. اول فصل یادشون رفته چه تیمی بود چپ و راست خرید میکرد و کری میخوند. نتایج فاجعه بارشون رو کسی سراغشم نمیگیره، یه مساوی دقیقه ۹۰ تو اخرین بازی گرفتن دیگه کلا همه چیز فراموش شد به جاش هر روز یه حاشیه و متن برای پرسپولیس ماشالا تازگی ها که روزی ۲ تا ۳ تا حاشیه برای پرسپولیس درست میکنن. مربی تیم ملی رو در میندازن با پرسپولیس میشینن یه گوشه ولی شب دراز است و قلندر بیدار به کوری چشم بخیل هم تیم ملی نتیجه میگیره هم پرسپولیس این دوتا مربی هم اخر با هم خوب میشن رو سیاهی میمونه به زغال (شغال).
سجاد
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۰۵
انصاری وشفیع زاده چندساله بدهکار بانکی و تحت تعقیب نیستن
۸
رضا
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۳۷
به نظرت تفاوتی هست بین انصاری و هدایتی؟ فکر نکنین اینکه من اینو گفتم منظورم طرفداری از هدایتی بوده. نه عزیز ولی اینجوری هم نیست که هدایتی نا پاک باشه ولی انصاری و شفیع زاده اوکی یا بالعکسش. امروز به هدایتی گیر دادن فردا به اون یکی.
۶
No One
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۵:۴۳
@سجاد
اون شفیع زاده بزرگه از ترس اینکه بگیرنش از ایران فرار کرده نیستش!
ار آدم فاسد نباید دفاع کرد، حالا هر رنگی که باشه
۵
پرسپولیس.گوش کن، فقط پرسپولیس
چهارشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۵، ۱۷:۳۱
کیسه کشا یواش تر. میدونم اول فصل با بمباش سوزوندتون. یواش یواش. کس دیگه نفهمه
۳
محمد
پنجشنبه ۱۶ دی ۱۳۹۵، ۰۵:۳۱
هدايتي هم يكي هست مثل بابك زنجاني .... الكي خودش رو وصل لنگي ها ميكنه كه گندكاريهاي خودش رو پنهون كنه ..خخخخ
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر