فهرست
طارمی به ۹۰نمی‎رود؛ ترس یا درخواست هواداران؟
طارمی به ۹۰نمی‎رود؛ ترس یا درخواست هواداران؟

طارمی به ۹۰نمی‎رود؛ ترس یا درخواست هواداران؟

آی اسپورت - در برنامه دوشنبه شب 90 عادل فردوسی‌پور قول داد که مهدی طارمی هفته آینده مهمان این برنامه خواهد بود. اما از ظواهر امر اینطور برمی‎آید که طارمی این بار هم قصد ندارد روبروی عادل قرار بگیرد و به سوالات او پاسخ دهد. روزنامه پیروزی از قول طارمی نوشته که او در برنامه هفته آینده 90 شرکت نخواهد کرد هرچند حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. البته گفته می‌شود هواداران پرسپولیس و مهدی طارمی با مراجعه به صفحات شخصی این بازیکن از او خواسته‌اند تا دعوت عادل را قبول نکند اما به نظر می‌رسد اتفاقاتی که در برنامه قبلی 90 افتاد باعث نگرانی طارمی شده است و او نمی‌خواهد خودش را در شرایطی قرار بدهد که علی اکبر طاهری در برنامه قبلی 90 قرار گرفت و به همین دلیل حضور مهاجم پرسپولیس در 90 تا اطلاع ثانوی به تاخیر افتاده است.  

۴ ۷  
آی اسپورت
2017-12-21 19:01:00
نظر دهید

۷ نظر
ساسان
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۰۸
لابد انتظار داری بیاد بگه کلاهبرداری کرده!
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۶
مملکت اگه سیستم قضایی درست درمون داشت میگرفت طارمی و هدایتی و طاهری و رویانیان و فتح الله زاده و امثالهم و هر کسی که ریالی رو به ناحق از جیب مردم بالا پایین کرده مینداخت زندان. اسپانیا رو ببینید با مسی و رونالدو و نیمار و اولی هوینس هم شوخی ندارن. واقعا هزار سال عقبیم.
هت تریک خریبین یا چیپش؟!
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۱۹:۴۹
الان چرا باشگاه استقلال به جباری و بختیار رحمانی و مگویان و حاج محمدی و ... باید پول بده؟؟؟ چرا کک افتخاری هم نمیگزه؟؟؟ همرو باید اول محاکمه بعد پرت کنن بیرون
مارال
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۲۰:۱۲
به احتمال خیلی خیلی زیاد همون کسی که بهش اجازه نمیده توی تیم ملی چیپ بزنه مجبورش میکنه بیاد نود
حمید
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۲۱:۰۵
اگر یک کار هوشمندانه کرده باشد همین است، نود و عادل فکر می کنند پادشاه فوتبال ما هستند.
محسن
پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۳۹۶، ۲۳:۵۶
هوشمند جان،مگه قراره در نود چی بگه؟نظر شما،نشان دهنده ذات و شخصیت و تربیت و لقمه حلالی است که خورده اید.کسی که خواب است را میشود بیدار کرد،معضل اینجاست ارتش شنگول،خودش را به خواب زده!مثل مرد به برنامه نود برود و طادق صحبت کند.راستی فیفا چرا حرف باشگاه شما را قبول نمیکند؟برنامه نود قاضی است یا کمیته های فیفا؟
امید از تفت
جمعه ۱ دی ۱۳۹۶، ۱۴:۵۳
کسی که 100% مقصر هست بره بگه چون مقصرم!!؟ حرفی برای گفتن نداره. بگه هدایتی قرار بود دو میلیارد به من بده و من هم از لج طاهری رفتم بار ریزه اسپور قرارداد بستم!؟ مگه نمک خوردم و نمک دون شکستم!؟ بگه کاوه رضایی دو میلیارد گرفت من که ملی پوش بودم چرا یه میلیارد گرفتم!!؟ چی بگه!!؟ من همه چیز را گفتم.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر