فهرست
کنفرانس زیدان: با رفتن موراتا ضعیف شدیم
کنفرانس زیدان: با رفتن موراتا ضعیف شدیم

کنفرانس زیدان: با رفتن موراتا ضعیف شدیم

آی‌اسپورت- زیدان سرمربی رئال مادرید در کنفرانس مطبوعاتی پیش از دیدار تدارکاتی برابر منچستریونایتد درباره شرایط تیم‌اش صحبت‌هایی را انجام داده که در ادامه می‌خوانید:

نقل و اتقالات: این درست است که بازیکنان بسیار خوبی از جمع ما جدا شده‌اند و جوانانی به ما پیوسته‌اند. اما تلاش ما بر این است که تیم همواره در مسیر پیشرفت باشد. از بازیکنانی که به تازگی به ما اضافه شده‌اند، خوشحالیم. همه آنها باانگیزه و مشتاق هستند. اینکه با نقل و انتقالات کنونی، تیم بهتری شده‌ایم یا نه را باید در طول فصل دید.

خرید امباپه: مهم آنهایی هستند که اینجا حضور دارند. همین حالا هم 28 نفریم و فکر و ذکر من کار کردن با آنهاست نه نقل و انتقالات. مثل همیشه تا 31 آگوست هر اتفاقی ممکن است. امباپه بازیکن خوبی است اما من فقط به پیش فصل و بازی فردا فکر می‌کنم.

جدایی موراتا: قطعا ضعیف‌تر شده‌ایم. به یاد داریم که فصل پیش چقدر به کار تیم آمد و چه کمک‌هایی به ما کرد.

جدایی کریستیانو: می‌دانم که در این مدت حرف‌های زیادی درباره تمایل او به جدایی زده شده. اما من وقتی با او حرف می‌زنم که خوب استراحت کرده و از تعطیلاتش لذت برده باشد. او 5 آگوست به ما اضافه خواهد شد. معتقدم او با ما خواهد ماند. این که کی بازی خواهد کرد را هم نمی‌دانم. مهم این است که او لایق داشتن تعطیلات است.

۱    
آی اسپورت
2017-07-23 01:53:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر