فهرست
نادال از صفر شروع می‌کند
نادال از صفر شروع می‌کند

نادال از صفر شروع می‌کند

 آی اسپورت- مسابقات تنیس آزاد جهان در استرالیا امسال میزبان یک ستاره بزرگ است؛ رافائل نادال بعد از پشت سر گذاشتن یک مصدومیت طولانی آماده بازگشت و در دست گرفتن دوباره راکت است. تنیسور شماره یک مردان جهان در ملبورن به سر می‌برد تا برای مسابقات آزاد استرالیا آماده شود. نادال که از مسابقات ابوظبی و بریزبن به دلیل آسیب‌دیدگی زانو کنار کشیده بود،  گفت: «تصمیم گرفتم شروع کارم را به تاخیر بیندازم. من نیاز داشتم بیشتر تمرین کنم و شروع آرامی داشته باشم تا از نظر روحی و جسمی آماده‌تر باشم.» وی درباره آمادگی‌اش اظهار داشت: «احساس خوبی دارم و فکر می‌کنم هفته و تمرین‌های خوبی داشتم. امیدوارم که آماده رقابت باشم. احساس می‌کنم کم و بیش مسابقه خوبی داشته باشم.»

مهم‌ترین نکته درباره نادال عدم حضور عمویش به عنوان مربی در کنار او برای مسابقات آزاد استرالیاست. تنیسور شماره یک جهان درباره عدم حضور مربی‌اش، گفت: «این یک تغییر در دوره بازیگری من است. برای نخستین بار است که در یکسری مسابقات تونی مربی رسمی من نیست اما من در مسابقات زیادی بدون او حضور داشته‌ام. حالا او تصمیم گرفته کار دیگری انجام دهد و تمرکزش را روی آکادمی گذاشته است. من حالا با مربیان دیگر (کارلوس مویا) کار می‌کنم.»

او که مسابقات ملبورن را با سید شماره یک جهان شروع می‌کند، در این باره با شوخی گفت: «شروع با شماره یک بهتر از رنک 20 جهان بودن است. البته هر کسی از صفر شروع می‌کند و من هم دوباره از صفر شروع می‌کنم. امیدوارم سالم باشم و جنگجو، این مهم‌ترین چیز است. امیدوارم از تنیس یک سال دیگر لذت ببرم.»

۱    
آی اسپورت
2018-01-15 21:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر