فهرست
گزینه‌های والورده برای جانشینی دمبله
گزینه‌های والورده برای جانشینی دمبله

گزینه‌های والورده برای جانشینی دمبله

آی اسپورت- عثمانه دمبله در دیدار بارسلونا مقابل ختاقه مصدوم شد و تاندن پای راستش آسیب دید. او که به تازگی از دورتموند به بارسلونا ملحق شده حالا شانس خیلی کمی برای بازگشت به میادین در سال 2017 دارد و این مشکلی بزرگ برای والورده است که در تابستان هم نتوانسته گزینه‌های مد نظرش را جذب کند. او آمده بود تا جایگزین نیمار شود و حالا باید والورده به فکر جانشینی برای این بازیکن باشد. اما کدام گزینه‌ها در اختیار سرمربی سابق بیلبائو هستند؟

جرار دلوفئو

منطقی ترین گزینه برای والورده این بازیکن است و در بازی با ختافه هم که دمبله مجبور به ترک زمین شد او بود که جایش را گرفت. هرچند دمبله هنوز نتوانسته توقعات در نیوکمپ را برآورده کند. اما شاید این فرصتی طلایی برایش باشد تا خودش را ثابت کند.

سرخی روبرتو

او انعطاف‌پذیرترین بازیکن بارسلونا است، پس تعجبی ندارد اگر شاهد بازی کردنش در کنار مسی و سوارس باشیم. اگر در سمت راست زمین بازی کند می‌تواند مطمئن باشد که نلسون سمدو فضای پشت سرش را به خوبی پوشش داده است.

دنیس سوارس

او به قدری خوب بوده که شاید والورده به خاطرش سیستم بازی را تغییر دهد. در بازی با ختافه او گل زد و نشان داد می‌تواند تفاوت‌ها را رقم بزند و ستاره تیمش باشد. او این توانایی را دارد که یکی از بازیکنان مهم تیم باشد.

الکس ویدال

او در نیوکمپ نتوانسته بهترین بازی‌اش را ارائه دهد، اما پست دمبله همان پستی است که او قبلا در آن خودش درخشیده و بارسا را برای خریدنش متقاعد کرده است. او سرعت دمبله را هم دارد و می‌تواند جانشینش شود.

پاکو آلکاسر

بازیکن دیگری است که شاید والورده را راضی کند تا سیستم را به خاطرش تغییر دهد. او می‌تواند کنار مسی و سوارس بازی کند. اما یوردی آلبا و سمدو باید به خوبی فضای پشت سر در زمین خودی را پوشش دهند.

آردا توران و رافینیا

این دو گزینه‌هایی هستند که کمترین شانس را برای قرار گرفتن در پست دمبله دارند. اما از آنجایی که والورده به خوبی توانسته بهترین بازی را از بازیکنانش بگیرد، بعید نیست شاهد حضور این بازیکنان در زمین هم باشیم.

 

۲    
آی اسپورت
2017-09-18 17:34:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر