فهرست
دفاع محمدخانی از زندگی شخصی؛ قضاوت نکنید!
دفاع محمدخانی از زندگی شخصی؛ قضاوت نکنید!

دفاع محمدخانی از زندگی شخصی؛ قضاوت نکنید!

آی اسپورت – انتشار عکسی از ناصر محمد خانی در کنار همسر جدیدش بحثهای زیادی در شبکه های اجتماعی به راه انداخت و بازیکن و مربی سابق پرسپولیس سوژه بحثهای جدی و شوخی کاربران شد. موضوعی که یکی از سئوالات خبرگزاری تسنیم از محمدخانی بوده.

محمدخانی
محمدخانی

این بازیکن تکنیکی درباره خبرساز شدنش به خاطر زندگی شخصی اش گفته:" افرادی که هیچ اطلاعی در مورد من و زندگی‌ام ندارند، مغرضانه درباره من قلم می‌زنند، اما آنها شرایط را نمی‌دانند. این قضاوت‌ها در مورد من منصفانه نیست. اصلاً مگر شما در زندگی من هستید یا من در زندگی شما هستم که همدیگر را قضاوت کنیم؟ زندگی شخصی هر کس به خودش ربط دارد. دوست ندارم کسی به حریم شخصی من وارد شود. الحمدالله زندگی ما هم خیلی خوب است، حالا بقیه هرچه می‌خواهند بگویند."

 

 

۵ ۶  
آی اسپورت
2017-12-16 09:15:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
ژان والژان
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۰:۱۲
ناصر پلنگ اسطوره بزرگ لنگستان ( در کنار محرمی و شیث و نصرتی) این یکی رو هم میفرسته لای دست لاله و شهلا ...
خاطره بازی با العین
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۲۶
اخرین دربی حجازی رو محمد خانی با خاک یکسانتون کرد گرفتن یک پنالتی...یک پاس گل به شاهرخ بیانی و گل مارادونایی با دربیل شیش تا شیشتقلالی ولایی زدن به اسطورتون.....هنوز مونده شعور شماها به این چیزها برسع...ما با بازی این بازیکنان و تعصبشون تو زمین کار داریم نه زندگی شخصی شون...مارادونا پل گاسکویین...کانتونا...جرج بست..زندگی سیاه تر از محمد خانی داشتن...پس این بازیکنان اسطوره نیستن...؟؟؟؟؟؟؟؟
۴
ساشا
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۵:۳۵
من نمی دونم چه کسی به ما حق داده درباره ی دیگران قضاوت کنیم و حکم بدیم .آیا ما دوست داریم کسی دیگه ای درباره ی ما و خانواده هامون نظر بده و قضاوت کنه، اگر مسلمان نیستیم حداقل آدم باشیم.
۳
***
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۱:۴۹
تو عددی نیستی که کسی بخواد وقتش را برا امثال تو بذاره.تو وامثال تو خیلی وقته که دکانتون تخته هست.موندم ای اسپورت بیکاره از این دارو دسته مطلب میذاره.اینها تاریخ حذفشون کرده قبلا
م س ح ح ق
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۴:۱۳
حرف حساب... اخه چکار ب زندگی این دارین؟
۲
یاشار تبریزلی
شنبه ۲۵ آذر ۱۳۹۶، ۱۸:۱۳
دو زن که یکی مادر دو فرزندبود قربانی هوس بازی این آقا شدند
پس وجدان عمومی باید از نظر ایشون خفه بشه؟!
اینکه فردی به این راحتی دو نفر را به زیر خاک فرستاده که حد اقل در مورد اعدام شهلا تا آخرین لحظه به قتل اعتراف نکرد و صرفا به خاطر شهادت این آقا اعدام شد به این راحتی باز به هوس بازی میپردازه و با دختری هم سن دخترش ازدواج میکنه حد اقل برای من یکی حق قضاوت نده حق تحلیل میده
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر