فهرست
سوال روز: استقلال چه‌کار کند؟
سوال روز: استقلال چه‌کار کند؟

سوال روز: استقلال چه‌کار کند؟

آی اسپورت – مثبت شدن تست کرونای ۸ استقلالی شوک بزرگی به جامعه فوتبال وارد کرده و حالا استرس و اضطراب به اردوی همه تیم های لیگ برتری رسیده است. در این خصوص بسیاری از طرفداران و اهالی فوتبال خواهان تعطیلی لیگ هستند اما این مساله با مقاومت شدید مسئولان برگزاری مواجه است.

درباره بازی فردای پارس جنوبی و استقلال هم شایعاتی وجود دارد. طبق برنامه دو تیم باید از ساعت ۲۰:۳۰ یکشنبه به مصاف یکدیگر بروند اما هنوز تکلیف سفر آبی ها به جم مشخص نیست. از سوی دیگر هنوز موضع رسمی باشگاه و مسئولان سازمان لیگ و فدراسیون پزشکی ورزشی نیز در این خصوص روشن نیست.

زهره هراتیان رییس مرکز پزشکی ایفمارک درباره مثبت شدن تست ۸ استقلالی گفت: «این موضوع در رسانه ها مطرح شده و باید مسئولان استقلال به صورت رسمی نامه بزنند و با ارائه مستندات پزشکی کرونایی شدن اعضای خود را اعلام کنند.»

هراتیان درباره احتمال لغو بازی استقلال و پارس جنوبی تاکید کرد: «طبق آخرین ابلاغیه ای که به باشگاه ها داشتیم اگر ۲۵ درصد اعضای یک تیم شامل کادر وبازیکنان تست کرونایشان مثبت باشد کل آن تیم باید به قرنطینه برود و طبیعتا بازی آن هم لغو خواهد شد.»

با این تفاسیر تعداد کرونایی استقلال به ۲۵ درصد نرسیده و استقلال با ۸ مبتلا به کرونا شامل این قانون نخواهد شد. باید دید تصمیمات بعدی مسئولان در این باره چه خواهد بود.

 

ورزش سه 

۴ ۱  
آی اسپورت
2020-07-04 13:15:00
نظر دهید

۱ نظر
کریم
شنبه ۱۴ تیر ۱۳۹۹، ۱۳:۳۹
اعلام کنید پرسپولیس اوله قال قضیه رو یکنید و جان بازیکنان رو بیشتر از این به خطر نندازید. هرچند هواداران پرسپولیس بعد از 4امین قهرمانی هم باز خواهند گفت نمیذارن ما قهرمان بشیم اما سخنان اونا در مقال جان انسانها پشیزی اهمیت نداره. بدون شک بازیکنان استقلال در خوزستان به کرونا مبتلا شدن. احتمالا بازیکنان ماشین هم مبتلا شدن. سایپا هم همینطور. یه نفر از بازیکنان فوت کنه هیچ مسئول نمایی مسئولیت اونو قبول نخواهد کرد.پی همون بهتر که فوتبال فاسد رو تعطیل کنید!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x