فهرست
تکرار یک دربی؛ ۵شهریور کپی، ۲۲دی‌ماه پِیست
تکرار یک دربی؛ ۵شهریور کپی، ۲۲دی‌ماه پِیست

تکرار یک دربی؛ ۵شهریور کپی، ۲۲دی‌ماه پِیست

آی اسپورت - نود و چهارمین شهرآورد پایتخت در ورزشگاه آزادی برگزار شد و دو تیم استقلال و پرسپولیس در تنها دیدار باقی‌مانده هفته هشتم به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند. یک جدال پرگل و جذاب که برنده نداشت. اتفاقات این دیدار اما بسیار شبیه به شهرآورد قبلی بود. جایی که در تاریخ پنجم شهریورماه، سرخابی‌ها در نیمه‌نهایی جام حذفی فصل ۱۳۹۹-۱۴۰۰ به مصاف هم رفتند و در ۹۰ دقیقه به تساوی ۲ بر ۲ رضایت دادند. باهم آن دیدار را مرور می‌کنیم.

ابتدا استقلال در اوایل بازی و در دقیقه چهار به وسیله مهدی قایدی به گل رسید. این گل تا پایان نیمه نخست به قوت خود باقی ماند. در اوایل نیمه دوم و در دقیقه ۴۹ بشار رسن کار را به تساوی کشاند. پرسپولیس در ادامه بازهم به روند خوب خود ادامه داد و به وسیله مهاجم خود علی علیپور در دقیقه ۸۸ به گل دوم دست پیدا کرد و در آستانه پیروزی قرار گرفت اما این گل پایان کار نبود. محمد دانشگر در دقیقه ۹۳ موفق شد کار را به تساوی بکشاند و استقلال را شکست نجات دهد.

حالا به بازی امروز رجوع کنیم؛ استقلال در اوایل بازی و در دقیقه ۲ به وسیله ارسلان مطهری به گل رسید. این گل تا پایان نیمه نخست به قوت خود باقی ماند. در اوایل نیمه دوم و در دقیقه ۵۱ مهدی عبدی کار را به تساوی کشاند. پرسپولیس در ادامه بازهم به روند خوب خود ادامه داد و به وسیله وحید امیری در دقیقه ۶۶ به گل دوم دست پیدا کرد و و در آستانه پیروزی قرار گرفت اما این گل پایان کار نبود. مهدی قایدی در دقیقه ۹۳ موفق شد کار را به تساوی بکشاند و استقلال را از شکست نجات دهد. یحیی گل‌محمدی دچار یک دژاوو شد ولی در نیمکت مقابل به جای فرهاد مجیدی، محمود فکری شاهد این افت و خیزهای هیجان‌انگیز بود.

۱    
آی اسپورت
2021-01-12 01:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر