فهرست
حمله سایبری به پپ؛ چه اطلاعاتی لو رفت؟
حمله سایبری به پپ؛ چه اطلاعاتی لو رفت؟

حمله سایبری به پپ؛ چه اطلاعاتی لو رفت؟

آی اسپورت - رسانه‌های انگلیسی گزارش دادند که یک هکر چندی پیش ادا کرده که موفق شده حساب ایمیل پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی را هک کند و در نتیجه اطلاعات محرمانه‌ای درباره مسائل مربوط به نقل و انتقالات و دیگر اطلاعات حساس باشگاه سیتی را در اختیار دارد. سان می‌گوید این هکر زمانی که خواسته اطلاعات ادعایی خود را در ازای پرداخت 100هزار پوند بفروشد مورد توجه پلیس بریتانیا قرار گرفته است.

هکر مورد اشاره مدعی شده شماره  تلفن و آدرس ایمیل تمامی بازیکنان سیتی را در اختیار دارد و با توجه به اطلاعات حساسی که با هک ایمیل گواردیولا بدست آورده می‌تواند در بازار نقل و انتقالات روی فعالیت‌های این باشگاه تاثیر بگذارد. به ادعای سان، این هکر در تماس‌هایی که با برخی افراد داشته گفته بوده که هک کردن پپ گواردیولا یکی از ساده‌ترین کارهایی بوده که در تمام عمرش انجام داده است.

وقتی کارآگاه‌های پلیس انگلیس در پوشش کسانی که خواهان خرید این اطلاعات هستند با این هکر تماس می‌گیرند او به آنها می‌گوید که موفق شده به تمامی ایمیل‌هایی که گواردیولا از سال 2017 ارسال کرده دسترسی پیدا کند.

این مرد مدعی می‌شود که از سال 2016 تا سال 2017 در یک شرکت پیمانکاری که ارتباطات کامپیوتری باشگاه را کنترل می‌کرده مشغول به کار بوده ولی در سال 2017 بعد از قطع همکاری سیتی با این شرکت دیگر در باشگاه کار نمی‌کرده.

یکی از جزئیات جالبی که در گزارش سان به آن اشاره شده بدست آوردن ایمیل‌هایی حاوی مکالمات خصوصی رد و بدل شده بین پپ و دیگر مدیران منچسترسیتی با ماتیس دی‌لیخت ستاره هلندی یوونتوس است. از دیگر بازیکنانی که این هکر مدعی است موفق شده جزئیات تماس‌های آنها با گواردیولا و باشگاه را هک کند می‌توان به سوکراتیس پاپاستاپولوس، جو هارت و وینسنت کمپانی اشاره کرد. مکالماتی که درباره مسائل مربوط به نقل و انتقالات باشگاه منچسترسیتی بوده است.

     
آی اسپورت
2020-02-27 21:55:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر