فهرست
سوال روز؛ ایسما خاطره تیام را پاک می‌کند؟
سوال روز؛ ایسما خاطره تیام را پاک می‌کند؟

سوال روز؛ ایسما خاطره تیام را پاک می‌کند؟

آی اسپورت – هر چقدر که استقلالی ها با الحاجی گرو در حسرت گلزنی ماندند، ایسما نشان داد که می تواند در این تیم حرف برای گفتن داشته باشد. مهاجم جدید استقلال درست یک دقیقه پس از ورودش به زمین برای تیمش گل زد تا نشان دهد برای گلزنی به این تیم آمده و می شود بیشتر روی بازی خوب او حساب باز کرد. به نظر می رسد ایسما اگر به همین روند ادامه دهد می تواند به جای تیام خود را در دل هواداران استقلال جا دهد تا آنها بالاخره قصه جدایی ستاره سیاه‌پوست سابق خود را از یاد برده و ایسما را جانشین او کنند.

۱۰ ۳  
آی اسپورت
2019-02-07 19:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۳ نظر
کیسه سوگولی
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۱۹:۱۷
یک و نیم میلیون یورو باهاش قرارداد بستن و کلی پول هم بابت رضایتنامش دادن و بیش از 25 میلیارد تومن از بیت المال برای این مهاجم هزینه شده. دست وزیر پرسپولیسی درد نکنه بابت این هزینه هنگفت برای تیم حکومتی کیسه
۹
مدرسان پژوهش
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۰:۴۲
اخه گل به خودی اینهمه تعریف داره؟ مثل بچه مدرسه ای ها تعریفهای سطحی و احساسی...منم دوست دارم تیم های رقیب مثل استقلال قوی باشن تا قهرمانی پرسپولیس بیشتر لذت داشته باشه . اما اخه بدون انالیز عددی و تحلیل اومدید تعریف میکنید؟باید یک فرقی بین کامنت نویسندگان سایتتون با خبر ، مقاله ، گزارش و ... باشه دیگه درسته؟ این متن سه خطی رو بهتر نبود مثلا تو قسمت توییت سایت میگذاشتید؟
۸
داود
پنجشنبه ۱۸ بهمن ۱۳۹۷، ۲۱:۳۴
امیدواریم به استقلال کمک کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر