فهرست
تصمیم مهم؛ فکری قید مهدی قایدی را زد
تصمیم مهم؛ فکری قید مهدی قایدی را زد

تصمیم مهم؛ فکری قید مهدی قایدی را زد

آی اسپورت - مهدی قایدی که در پایان بازی  برابر نساجی اعتراض خود نسبت به شرایط مالی باشگاه را اعلام کرده بود پس از شکست برابر سپاهان علنا درخواست افزایش قرارداد خود را اعلام کرد. قرارداد مهدی قایدی در فصل جاری مبلغی در حدود ۸۰۰ میلیون تومان است که در زمان مدیریت سعادتمند به ستاره استقلال قول افزایش این مبلغ تا رقم ۳ و نیم میلیارد تومان داده شده بود. رقمی که احمد مددی با آن مخالفت کرد تا نتیجه آن غیبت ۱۰ روزه قایدی در تمرین استقلال باشد. هرچند قایدی در مذاکراتش حاضر به افزایش قراردادش تا رقم ۳ میلیارد هم شده است اما گویا باشگاه با این اختلاف دو میلیارد و دویست میلیونی کنار نیامده است.

استقلال در حالی باید دوشنبه به مصاف مس رفسنجان برود که قایدی در تمرینات آبی‌ها برای این بازی غایب بوده است. شاگردان فکری باید روز یکشنبه به رفسنجان بروند و سرمربی استقلال از غیبت قایدی در تمرینات این تیم شاکی است. ستاره آبی‌ها حتی اگر همین امروز و یا فردا هم به تمرین آبی‌ها اضافه شود فکری این بازیکن را با دو جلسه تمرین در ترکیب استقلال قرار نخواهد داد.

باید دید تصمیم مدیریت باشگاه استقلال در برابر بازیکنی که با این تیم قرارداد دارد اما در تمرینات شرکت نمی‌کند به کجا خواهد انجامید. رفتار قایدی تا به اینجا باعث شده تا او یکی از حساس‌ترین بازیهای نیم فصل دوم را از دست بدهد. بازی حساسی که تاثیر زیادی در آینده محمود فکری خواهد داشت.

 

خبر ورزشی 

۱ ۲  
آی اسپورت
2021-02-26 10:30:00
نظر دهید

۲ نظر
تاج
جمعه ۸ اسفند ۱۳۹۹، ۲۱:۰۴
یکی از بهترین بازیکنان لیگ برتر فقط 800 میلیون ؟؟!!
۲ ۱
اقلیت تاس
شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹، ۰۹:۵۳
تاج فقط تاج خروس،که اونم قرمزه..شما تاژ هم نیستید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر