فهرست
ارتباط همیلتون و بوتاس به روایت توتو
ارتباط همیلتون و بوتاس به روایت توتو

ارتباط همیلتون و بوتاس به روایت توتو

آی‌اسپورت-  توتو ولف، رئیس تیم مرسدس بیان کرده است که رابطه ی بین لوئیس همیلتون و والتری بوتاس را که رابطه ای است بر اساس احترام اصولی، تحسین می کند. جو تیم مرسدس در پایان فصل 2016 ، وقتی که نیکو روزبرگ قهرمان شده بود و تصمیم به جدایی از فرمول یک گرفته بود بسیار متشنج بود، روزبرگ و همیلتون رابطه ی خوبی نیز با هم نداشتند، اما به نظر می رسد پیوستن بوتاس به مرسدس باعث آرام شدن اوضاع شده. توتو ولف می‌گوید: والتری در حد انتظارات ما عمل کرده ، وقتی می خواستیم او را به خدمت بگیریم از کیفیت هایش آگاه بودیم. در پیست هر چه که از او می خواهیم را انجام می دهد و این عملکرد در هر مسابقه هم بهتر می شود، خود او هم هر مسابقه پیشرفت می کند و این چیز خوبی است. ولی در یک زمینه بهتر از انتظارات ما عمل کرد، البته هر دوی شان این طور بودند و آن این است که چه طور با هم کار کنند. آن ها با هم کنار می آیند و به هم احترام می گذارند، هم در پیست و هم در بیرون آن؛ واقعا همین طور است. وقتی به اصل مطلب رسیدم که لوئیس در سیلورستون گفت به  والتری کمک می کنم تا در مسیر درست با من همراه باشد، این یک احترام اصولی بین یک راننده و دیگر راننده است، آیا در گذشته و در تیم دیگری دیده بودید که دو نفر این گونه باشند؟

    رابطه ی شخصی بین لوئیس و والتری کاملا با رابطه ی لوئیس و نیکو متفاوت است. رابطه ی کاری آن ها نیز از زمین تا آسمان فرق دارد که باعث پویایی بیشتر تیم شده است، چون همه یک طور تاثیر می پذیرند، یا منفی یا مثبت.

    یک عامل برهم‌زننده ی منفی ای وجود ندارد. می توانم بگویم که از عملکرد‌مان راضی هستم. چون اگر قبل از زمستان به من می گفتید که شش مسابقه را خواهی برد و هشت پول پوزیشن نیز کسب خواهی کرد من قبولش می کردم.

    ولی از چیزی که نتایج نشان می دهند کار سخت تر بود چون رقابت خیلی نزدیکی با فراری داشتیم. در بارسلونا سباستین خیلی به لوئیس نزدیک بود و در سوچی و اسپیلبرگ نیز خیلی به والتری نزدیک بود.

    در کل می توانم بگویم که با توجه به همه‌ی تغییراتی که بود خوب بودیم. همه می دانستیم که چه قدر سخت خواهد بود تا بعد از تغییرات اساسی قوانین هنوز هم قدرتمند باقی بمانیم، چون هیچکس قبلا موفق به این کار نشده بود.

     
آی اسپورت
2017-08-20 19:20:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر