فهرست
اندرونی‎ها را پشت سر گذاشتیم
اندرونی‎ها را پشت سر گذاشتیم

اندرونی‎ها را پشت سر گذاشتیم

آی اسپورت - ما سال‌هاست که از پستوها و اندرونی‌ها بیرون آمده‌ایم، از همان زمان که تعدادمان نه فقط در کنکور بیشتر از پسرها بود بلکه بیشتر از آنها هم در دانشگاه و در رشته‌های خوب قبول می‌شدیم. از همان زمان که با یک ساک و چمدان کوچک توی اتوبوس‌های کهنه و دودزای بین شهری می‌نشستیم و مسیر دو شهر را برای رفتن به دانشگاه‌ها طی می‌کردیم تا دکتر و مهندس شویم. همان موقع که بار و بندیل را می‌بستیم و عازم مناطق دور افتاده می‌شدیم تا تنها خانم دکتر روستا باشیم. هیچ ترسی سد راه ماه نمی‌شد. باز هم اندرونی‌های دیگری را طی کردیم و پشت سر گذاشتیم آن زمان که توان جسمی و قدرت بدنی‌مان را نشان دادیم و پا به میادین ورزشی گذاشتیم و همه دیدند که ما «ضعیفه» نیستیم. اول ما بودیم که در تورنمنت‌های ورزشی مدال می‌گرفتیم و گزارشگران رادیو و تلویزیون که می‌دیدند مردان عقب افتاده‌اند، به زبان به زبانی می‌گفتند که به زودی «شاهد درخشش شیرمردان هم خواهیم بود». هنوز مدال‎ها و جام‌ها و سکوهای ما برایشان ثقیل و سنگین بود.

ما از اندرونی بیرون آمده‎ایم هر چند که هیچ رسانه‌ای ما را نمی‌بیند. مهم نیست که نمی‌خواهید با هیچ دوربین کهنه‌ای تصویری از ما داشته باشید، مهم نیست که برای ما هزینه نمی‌کنید، هیچ اهمیت ندارد که کسی ما را نمی‌شناسد، مهم نیست که لیگ داخلی را به بدترین شکل برگزار می‌کنید، چه اهمیتی دارد که ما زمین تمرین و سالن بدنسازی داشته باشیم یا نه؟ مهم این است که ما تمام این نداشتن‌ها و نخواستن‌ها را با داشتنی‌ها و خواستن‌های خودمان جبران می‌کنیم. به خاطر ما خودتان را به زحمت نیندازید، عکس و اخبار و فیلم موفقیت‌های ما را منتشر نکنید. ما خودمان رسانه هستیم.

 

۲۳ ۲  
آی اسپورت
2018-05-12 19:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۲ نظر
تورج عاطف
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۱۹:۴۱
امید که دیگر اندرونی و پنهان کردن استعداد به صرف جنسیت باورکردنی نشود
اشکان4
شنبه ۲۲ اردیبهشت ۱۳۹۷، ۲۰:۰۴
دیدن این استعداد ها که از ژرفای محدودیت و بحران به چنین موفقیت هایی میرسند ، در جامعه ای که بهانه های زیادی را برای خوشحالی پیش روی خود نمی بیند جای بس خوشحالی داره!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر