فهرست
با استعفای کی روش مخالفت شد
با استعفای کی روش مخالفت شد

با استعفای کی روش مخالفت شد

آی اسپورت- جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال بعد از گذشت 3 ساعت بالاخره تمام شد و با رای تمامی اعضا با استعفای کارلوس کی روش از سرمربیگری تیم ملی مخالفت شد.

مهدی تاج دقایق قبل در جمع خبرنگاران گفت:«بحثی که در هیات رییسه فدراسیون فوتبال مطرح بود، استعفای کی روش بود. خودم با کی روش صحبت داشتم. واقعیت این است که تیم ملی به هر جهت اولویت ماست و میادین رقابتی بین‌ المللی که در سطح تیم ملی و باشگاه ‌هاست. اختلافی پیش آمده بود که باید کار مهمی بکنیم و درمجموع انتقاد هم بپذیریم و برنامه ‌های اجرایی را دنبال کنیم. سازمان لیگ برنامه ‌ای به کلیه باشگاه ‌ها داده و این برنامه مورد تایید و تصویب باشگاه‌ ها قرار گرفته که متناسب با لیگ قهرمانان و باشگاه‌ ها و تیم ملی بوده است. این برنامه توسط باشگاه‌ هایی و بخصوص یکی از باشگاه ‌های مهم یعنی پرسپولیس مورد قبول واقع نشد که نهایتا منجر به صحبت ‌های متفاوتی شد تا کی روش استعفا بدهد. نظر آقای کی روش این بود که مجموعه شان تمام تلاشش را کردم که 6 سال تیم ملی با توجه به محدودیت ‌هایی که داریم، تیم اول آسیا باشد. چین، کره و قطر و حتی ازبکستان که در گروه ما هستند اصلا قابل مقایسه با بودجه‌ ها و تشکیلاتی که ما داریم نیستند. در تیم ملی جوانگرایی خوبی انجام شد که بسیار خوب است. از طرفی نظم و انضباط خوبی در تیم وجود دارد. هماهنگی و همدلی زیادی هم در تیم ملی هست و این مسایل موجب شد تا اعضای هیات رییسه به اتفاق آراء، نظرشان این باشد که کی ‌روش بماند و با استعفایش مخالفت شد تا بتوانیم با توجه به شرایط حساس کنونی و به دلیل اینکه زمان کمی برای آماده‌ سازی داریم، کارها را پیش ببریم. همه ما باید تلاش کنیم تا با شرایط خوبی به مسابقات مقدماتی جام جهانی برویم».

۲ ۱۱  
آی اسپورت
2017-01-08 20:02:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱۱ نظر
امید
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۲۰:۴۶
با فیلم تکراری کیروش مخالفت شد. خیلی مضحک و تأسف آوره
حرف حساب
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۳۸
امروز عصر ایران نوشته بود در پی مخالفت فدراسیون با استعفای کیروش، شرط کیروش برای برگشت پرداخت دستمزد عقب افتاده اش بوده! آقاین و خانمهای طرفدار کیروش چشمتون روشن! امیدوارم الان دیگه به سیه بازی های کیروش پی برده باشند!!
۱
بهروز
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۴۲
اخه عجب ملت كم هوشي هستيم ما
بابا اينا همش فيلمه
پرسپولیس واقعی
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۲۱:۵۳
یکبار فردین بازی در آوردیم ولاسکو را فرستادیم رفت هنوز داریم پی جانشینش می گردیم

همون برای هفت پشت ما کافی است.

سلام روسیه سلام
۵ ۲
ایرانی با غیرت
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۰۹:۳۲
منصوریان رو هم میذاشتیم سر این بازیکنان با این گروه راحت باز میرفتیم جام جهانی! خوش خیال خوش باور! آره کیروش خیلی جون کند برای تیم ملی؟؟!! اصلا پوست و استخوان شده!!
۱
پرسپولیس واقعی
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۱۰:۵۹
آه بله ببخشید حواسم نبود.
ما همش داریم امیدامون را می فرستیم المپیک
تیمهای باشگاهی ما هم همش مقام می آرن

کلا موقع هایی که به جام جهانی رفتیم جز دوره ی قبل؛

در مرحله مقدماتی با هلند و آلمان و انگلیس و برزیل هم گروه بودیم .
البته آن زمانها شما یادتون نیست این تیمها جز آسیا بودند.
آن موقع ما قطر را ده صفر و بحرین را زازده صفر و عربستان را هم نابود کرده بودیم و از آسیا بیرون انداخته بودیم.
اردون هم هرچی خواهش کرد با هاش بازی نکردیم.
۲
ما خودمون بیشتر کشورمون و دوس داریم!!!
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۴۰
با این حرکاتش و از همه مهمتر بی تدبیری فدراسیون که از زمان کفاشیان شروع شده و همچنان به همون مموال ادامه داره فقط داره آبرومون تو آسیا و دنیا میره.شخصیت کشورمون با استعفاهای تکراری این آقا زیر سوال رفته.چرا فکر میکنن هیچ کس دیگه نمیتونه ایران و ببره جام جهانی؟مگه با برانکو خیلی راحت نرفتیم؟مگه همون زمان بهترین آسیا نبودیم؟مگه اون موقع رتبه ی ما تو فیفا زیره بیست نبود؟کیروش میخواست با استعفاش مردم و علیه برانکو تحریک کنه ولی برعکس شد
۶
میلاد
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۵۴
باید قبول میکردن و سریع یه مربی بزرگتر میاوردن،مثل چین
۵
عمید
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۲۳:۰۱
ایکاش موافقت می شد. این تیم لیاقت کیروش و اصولا برنامه درست رو نداره. با اینکه واقعا بهش احترام میذارم. ولی وقتی نمی تونیم شرایط رو برای تیم ملی فراهم کنیم بهتره همون ممد مایلی و امثالهم مربی تیم ملی بشن. یه مدت هم نتیجه میگیرن چون روی مسیر کیروش میرن. دقیقا مثل همون زمانی که تیم استانکو رو به علاوه عزیزی در جام ملتها سوم کرد و کره رو شش بر دو برد. اما چون دانش فوتبالی نداشت استراتژیش در بلند مدت رو شد و نتیحه ش رو در مقدماتی جام جهانی دیدیم.
تعویض های تکراری در دقایق تکراری. و اگر ملبورن اتفاق نمیافتاد اون نسل جام جهانی رو تجربه نمیکرد.
اما الان بهتره کیروش بره. چون لمپن هایی که پشت برانکو ایستادن در اکثریت هستن و باید همه تلنگر بخورن. چون بدون امکانات یک تیم رو چهار سال در آسیا اول نگه داشتن فایده نداره. بازی بی نظیر مقابل کره مهم نیست. بردن قهرمان کوپا امریکا با نفرات اصایش مهم نیست. مهم اینه که مردم بیست و سی و ممد مایلی که اعتراف میکنه روانیه رو بیشتر باور میکنن. چون اول پرسپولیسی و استقلالی هستن تا طرفدار تیم ملی.
کلا من فهمیدم معیار سنجش شعور مردم چیه. نظراتشون درباره تیم ملی و کیروش و فوتبال.
۴ ۲
مصی
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۰۱:۲۹
لمپن کسیه که خودشو عقل کل میدونه وبقیه رو بی شعور دقیقا خود شما دوست عزیز
امید
دوشنبه ۲۰ دی ۱۳۹۵، ۰۶:۱۹
عاشقان کیروش مایلی کهن را علم نکنید. منطقی پشت این کارها نیست.. کیروش باید گورش را گم کنه
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر