فهرست
مصائب دشوار «ایرج عرب» بودن
مصائب دشوار «ایرج عرب» بودن

مصائب دشوار «ایرج عرب» بودن

آی اسپورت - این روزها «عرب بودن» کار بسیار دشواری است. منظور از عرب، قوم عرب نیست بلکه ایرج عرب است که این روزها روی صندلی داغ مدیریت پرسپولیس نشسته و از صبح تا شب مشغول فحش خوردن از هوادارانی است که هر روز بهانه جدیدی علیه او پیدا می‌کنند.

یک روز شایعه جدایی برانکو، یک روز شایعه توافق او با یک باشگاه عربستانی، یک روز انتشار خبر جدایی قطعی و پیوستنش به باشگاه جدید، یک روز شایعات منتشرشده مبنی‌بر شکایت برانکو و دستیارانش به فیفا، یک روز ناتوانی و تاخیر او در انتخاب مربی جدید و تلاش‌های نافرجام برای انتخاب مربی جدید و تازه، حالا که به نظر می‌رسد اوضاع برای پرسپولیس او آرام شده، دو ضدحمله داغ دیگر؛ یکی مصاحبه داغ برانکو با تسنیم و دومی پیوستن رضا شکاری به تراکتورسازی و از دست دادن خریدی که بی‌اندازه روی پرسپولیسی بودن او تبلیغ شده بود. همین دو ضدحمله خطرناک کافی بود تا عرب دوباره روی سیبل هدف پرسپولیسی‌ها در فضای مجازی گیر بیفتد.

اینکه عرب مدیر خوبی برای پرسپولیس می‌شود یا نه را نمی‌شود خیلی حدس زد، اما این مورد قابل‌انکار نیست که به او قرار نیست فرصتی داده شود. جدایی برانکو قربانی می‌خواهد و عرب چه بخواهد و چه نخواهد با صندلی خود تاوان این جدایی را پرداخت خواهد کرد. مساله فقط زمان رخ دادن این اتفاق است حتی اگر خودش تمام تلاشش را برای جلوگیری از این اتفاق انجام بدهد. تا امروز هم عرب مقبولیتی روی سکوها یا در رسانه‌ها به دست نیاورده. همه او را به چشم مدیری نگاه می‌کنند که قرار است جایش را به نبی بسپارد. اینکه این شایعات چقدر جدی است یا اینکه کی به واقعیت می‌رسد، مساله مهم و قابل‌توجهی نیست. مساله مهم این است که شکنجه کردن یک مدیر بابت اتفاقی که قرار نبوده رقم بخورد و نمی‌توانسته آن را حدس بزند، کار درست یا منصفانه‌ای نیست.

کمتر کسی باور می‌کرد برانکوی مهربان و خیرخواه و چشم و دل سیر که مدام تاکید می‌کرد پول‌ها را به من ندهید، چراکه به آن نیازی ندارم، این‌گونه مشغول تهیه کردن جواز خروجش از کشور باشد! اینکه عرب مدیر خوبی است یا نه، در آینده مشخص می‌شود. در این دو ماه سراسر تنش، زمان مناسبی برای ارزیابی کردن او نبوده، ضمن اینکه فصل نقل‌وانتقالات را باید در انتهای آن قضاوت کرد، نه در میانه‌هایش. پرسپولیس دو سه هفته دیرتر از استقلال وارد بازار شد، اما برخلاف استقلال با بحران جداشدن ستون فقراتش مواجه نشد. این همان نکته مثبتی است که شاید–تنها شاید– بتواند زمان عقب‌افتاده را جبران کند. 

 

فرهیختگان 

۵ ۴  
آی اسپورت
2019-07-10 10:48:00
نظر دهید

۴ نظر
یه ایرانی
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۲:۱۳
جناب جعفری چرا مزخرف مینویسین آخه ؛ شعور آدما رو چه فرض کردین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چگونه به خودتون اجازه میدین دیگران رو احمق فرض کنید ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

این چیه نوشتین ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مساله مهم این است که شکنجه کردن یک مدیر بابت اتفاقی که قرار نبوده رقم بخورد و نمی‌توانسته آن را حدس بزند، کار درست یا منصفانه‌ای نیست.

یا شما از فوتبال چیزی حالیت نیست
یا پول گرفتی مزخرف بنویسی و جماعت رو احمق فرض کنی


آخه بنده خدا از همون روز اول که این " ایرج عرب " جانشین " گرشاسبی " شد ؛ شایعه توقف پرسپولیس و از هم پاشندن تیم وجود داشت .
اسفندماه فوتبالی ها میدانستند قطعا " برانکو " از پرسپولیس خواهد رفت مگر اینکه مدیریت و هیت مدیره تغییر کنند

اردیبهشت ماه کار تمام شده بود و دیگر کوچولو موچولوهای فوتبالی هم ماجرا را میدانستند که هدف فراری دادن " برانکو " و جلوگیری از پیشرفت پرسپولیس است .

شما الان چطور به خودت اجازه میدی مطالب بالا رو بنویسی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

اگر هم " ایرج عرب " با تمامی شواهدی که وجود داشت نفهمیده ؛ که وای به روزگار پرسپولیس ؛ که قطعا اینگونه نیست و تمامی رفتار " ایرج عرب " عمدی و برای فراری دادن " برانکو " ایجاد تغییرات گسترده در پرسپولیس و تضعیف کردن این تیم بوده و هست .

البته در این راه " ایرج عرب " تنها نبوده و ضمن حمایتهای خاص از وزارت ورزش باید به رفتارهای اعضای هیئت مدیره دقت شود .
احمق و فاسدی بنام " جعفر کاشانی " که تمامی مصاحبه هایش برای تضعیف و تخریب " برانکو " بود
" مهدی محمدنبی " که از زمان فدراسیون با " برانکو " زاویه داشت و این اواخر هم مستقیم به " برانکو " گفته بود از اینجا برو نمیگذارند موفق شوی
شخصی بنام " رغبتی " که حضورش فقط برای افزایش آرای مخالفان و تصویب جلسات است

جناب جعفری با توجه به رفتارهای شما و برخی همکارانتان ؛ انتظار دارید احترام و جایگاهی برای روزنامه نگاری و خبرنگاری بماند ؟؟؟؟؟

حداقل سعی کنید نان با انصاف و شرافت بخورید
شاهین ممسنی ❤❤
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۵:۱۲
معرفی می کنم:
هومن جعفری
خبرنگاری که پس از توهین و شکستن دوربین خبرنگار توسط کروز مربی تیم ملی و تحریم همگانی کنفرانس خبری کیروش، به ناگهان همه را دور زد و عهد خبرنگاران را شکست و به تنهایی رفت تو کنفرانس خبری و آنجا دور از چشم همه به کیروش گفت منم تو تیم شمام بیا اختلافات را حل کنیم...
از آن روز تا روزی که کیروش رفت به صورت خودجوش حامی کیروش شد و هیچ نقدی به عملکرد فنی و اخلاقی کیروش جون نداشت؛ تو گویی انتقادهای قبلی تنها با یک هدف صورت گرفته است؛ به من مانند جعفر مومنی، شقایق اشک ریز، فرهاد عشوندی، جوادی فر، محمد کلمبیایی، سینا حسینی و برزو گوزو از دلارهای خودتان هم سهمی بدین کیروش جون:))

حالا در روزنامه فرهیختگان سعی میکنه خودش رو بی طرف جا بزنه اما کیست که ذات و شخصیت واقعی ایشان را نشناسد. روایت داریم کسی که یک روز روی سفره فتح الله زاده ارتزاق کرده باشه به حرام خوری عادت می کنه و هومن جعفری خبرنگار سابق استقلال جوان از ابن قاعده مستثنا نیست.

هفته نامه آوای استقلال ایشان را ببینید؛
غول به استقلال آمد
پاتوسی تمدید می کند
مشکل پروپیچ حل شد

و تیتر درشت: تا ۱۴۰۰ دستان استقلالی خالیه:)))

ایشان وقتی خبر مذاکره یحیی گل محمدی با پرسپولیس را شنید مطلبی مزخرف تهیه کرد و نوشت: عملیات ربایش مریی پدیده!
تو گویی عملیات جیمز باند برای ربودن بن لادن صورت گرفته


ایشان وقتی چونی مربی استقلال شد دو مطلب مزخرف تهیه کرد و نوشت مربی ارزان استقلالی ۶۰۰ هزار دلار هزینه برداشته در حالی که تمام رسانه ها حتی کانال استقلال جوان نوشت مبلغ قرارداد ایشان یک میلیون و ششصد هزار یوروست!

آقای هومن جعفری کارنامه سیاهی دارد برای کسی که آگاهی داره از فضای رسانه ای ایران. یادش بخیر وقتی نوچه های کیروش پاچه علی کریمی را گرفتن من به خواست هومن جعفری برای منتشر شدن در فرهیختگان نقدی درباره رفتار متناقض آنان نوشتم اما ایشان آن را کار نکرد چرا که ایشان درگیر بده و بستان های پشت پرده ست و باید با این گروه تعامل کند.

فرهنگ و ادبیات و شعور تیم مافیایی حکومتی
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۰۳
هومن جعفری دوزاری جاده صاف کن تیم حکومتی
۵
...
چهارشنبه ۱۹ تیر ۱۳۹۸، ۱۷:۴۱
دستت رو شده خبردلار کیسه کش. غلط میکنی درباره پرسپولیس مطلب مینویسی. برو ببین پول این ولخرجی های کیسه از کجا میاد. خدا همه تون رو لعنت کنه
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر