فهرست
علی دایی و تراکتور دوباره به هم نزدیک شدند
علی دایی و تراکتور دوباره به هم نزدیک شدند

علی دایی و تراکتور دوباره به هم نزدیک شدند

آی اسپورت - بعد از به بن بست رسیدن مذاکره علی دایی و تراکتور، نام هایی نظیر جواد نکونام و علیرضا منصوریان برای هدایت تراکتور مطرح شد و حتی خبر رسید نماینده ای از طرف نکونام در تهران با یکی از مدیران ارشد تراکتور مذاکره کرده است اما حالا منابع غیر رسمی مدعی هستند تراکتور در حال مذاکره دوباره با علی دایی است.

وقتی نام علی دایی به عنوان گزینه تراکتور مطرح و بلافاصله اعلام شد مذاکره دایی و تراکتور بی نتیجه بوده، یک عده مدعی شدند احتمالا دایی هنوز هم نمی خواهد خارج از تهران مربیگری کند و چون تراکتور راضی نیست تمریناتش در تهران باشد، این همکاری منتفی شده و عده ای هم ادعا کردند شاید دایی ممنوعیت و منعی برای فعالیت در فوتبال داشته باشد اما حالا یک بار دیگر خبر مذاکره علی دایی و تراکتور به گوش می رسد.

منابع غیر رسمی می گویند تراکتور و علی دایی دوباره به میز مذاکره برگشته اند. پیش از این نام هایی چون جواد نکونام و علیرضا منصوریان برای هدایت تراکتور مطرح شده بود. ساکت الهامی سرمربی تراکتور که با این تیم به قهرمانی جام حذفی رسید، در آستانه محرومیت انضباطی قرار گرفته و به همین دلیل تراکتور دنبال جذب سرمربی است. گفته می شود قرار است امروز (شنبه) و فردا دایی و تراکتور مذاکره نهایی را انجام بدهند تا در صورت توافق و تفاهم، علی دایی به عنوان سرمربی جدید تراکتور کارش را آغاز کند. تراکتور با صدور بیانیه ای اعلام کرده بود در هفته جدید اخبار خوشی به هوادارانش می دهد.

  ۱  
آی اسپورت
2020-09-12 22:35:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
پارس سگ
يكشنبه ۲۳ شهریور ۱۳۹۹، ۰۲:۰۲
گورتونو گم کنید بابا شما هم دنبال بازدیدکننده میگردین. این ساتقین خائن رو نمی‌خواهیم
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر