فهرست
مسلمان: در کمیته اخلاق دفتر دارم
مسلمان: در کمیته اخلاق دفتر دارم

مسلمان: در کمیته اخلاق دفتر دارم

آی‌اسپورت- گل‌ساز ذوبی‌ها می‌گوید علت حضور او در کمیته اخلاق جریمه ۱۵ میلیونی بود که او پرداخت کرد و مشکلش حل شد. محسن مسلمان پس از پایان بازی برابر سپاهان در میکسدزون ورزشگاه فولاد شهر گفت:

«به سپاهانی‌ها تبریک می‌گویم. ما خیلی خوب بازی کردیم حتی پس از آن که ده نفره شدیم هم توانستیم موقعیت‌های خوبی روی دروازه حریف ایجاد کنیم اما نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. به هر حال به تیم سپاهان بابت این برد تبریک می‌گویم. ما ده دقیقه، یک ربع تمرکزمان را از دست دادیم و دوبار دروازه‌مان باز شد. به هرحال آنها سپاهان هستند و جبران این دو گل خیلی سخت بود. در نیمه دوم هم تلاش کردیم جبران کنیم اما یکی از بازیکنان‌مان اخراج شد. با این شرایط باز هم به بازی برگشتیم و یک گل زدیم و چند مورد هم واکنش های خوب دروازه بان آنها مانع گل‌زنی شد.»

او درباره علت احضارش به کمیته اخلاق گفت:

«من در کمیته اخلاق یک دفتر دارم. احضارمان هم به خاطر پانزده میلیون جریمه ای بود که باید می دادم. جریمه ای پیش که از دربی سال گذشته برای من و وریا غفوری تعیین شده بود. پول را پرداخت کردم و مشکلم هم حل شد. فعلا هفته چهارم است و ۲۶ هفته دیگر باقی مانده است و من و همه بچه‌ها تلاش‌مان را می‌کنیم تا بتوانیم به نتایج خوبی برسیم.»

 

ورزش سه

۱    
آی اسپورت
2018-08-18 00:01:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر