فهرست
شورای سیاستگذاری استقلال چه کاره است؟
شورای سیاستگذاری استقلال چه کاره است؟

شورای سیاستگذاری استقلال چه کاره است؟

آی اسپورت - «در راستای رویکرد جدید باشگاه استقلال جهت استفاده از کارشناسان و نخبگان و توسعه فعالیت‌های پایدار، مهدی رحمتی با حکم مدیرعامل استقلال به‌ عنوان دبیر شورای سیاست‌گذاری باشگاه استقلال منصوب شد.» این خبر مبهم را سایت باشگاه استقلال یکشنبه گذشته منتشر کرد. ‏

تا جایی که حافظه ما یاری می‌کند، پیش از این باشگاه استقلال شورای سیاستگذاری نداشته و بعید است در اساسنامه باشگاه هم چنین جایگاهی تعریف شده باشد. وقتی در چارت باشگاه چیزی به نام شورای سیاستگذاری تعریف نشده باشد، طبیعی است که وظایف و اختیاراتش هم نامشخص باشد.

این شورا قرار است برای چه حوزه‌ای سیاستگذاری کند؟ حوزه فنی فوتبال؟ اگر این است چرا یک چهره فنی انتخاب نشده؟ حوزه مدیریتی یا حوزه اقتصادی و بازاریابی؟ مهدی رحمتی در کدام‌یک از این حوزه‌ها فعال بوده و چه کارنامه‌ای دارد؟

مهدی رحمتی به‌ عنوان دبیر شورای سیاستگذاری حکم گرفته اما کسی نمی‌داند اعضای این شورا چه کسانی هستند. نه در وبسایت و نه در دیگر رسانه‌های رسمی باشگاه هم خبری درباره اعضای شورای سیاستگذاری پیدا نمی‌شود. چطور می‌شود یک شورا دبیر داشته باشد، درحالی‌که هنوز هیچ عضوی ندارد؟

سیاستگذاری، وظیفه ذاتی هیأت‌مدیره هر باشگاه است. اگر قرار باشد این وظیفه به شخص یا اشخاص دیگری سپرده شود، دیگر چه نیازی به‌وجود هیأت‌مدیره است؟

سایت باشگاه استقلال رزومه‌ای از مهدی رحمتی که دبیر شورای سیاستگذاری باشگاه شده، منتشر نکرده. جست‌وجو برای پیداکردن سوابق او هم بی‌فایده است. حداقل در ورزش کسی او را نمی‌شناسد.

۳    
آی اسپورت
2020-06-03 18:56:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر