فهرست
خبر بد برای استقلال، درخشش ترابی و عباس‎زاده
خبر بد برای استقلال، درخشش ترابی و عباس‎زاده

خبر بد برای استقلال، درخشش ترابی و عباس‎زاده

آی اسپورت – در روزی که همه تیم‎های بالای جدولی در پیروزی بر حریفان خود ناکام بودند، این سایپا بود که توانست در یک بازی پرگل 3-2 استقلال خوزستان ته جدولی را شکست دهد و با استقلال هم‎امتیاز شود. نکته مهم این بازی درخشش دوباره مهدی ترابی و محمد عباس‌زاده بود. این دو بازیکن در بازی دیروز هر کدام موفق به زدن یک گل و دادن یک پاس گل شدند و سهم زیادی در پیروزی شاگردان علی دایی داشتند.

ترابی و عباس‌زاده از بهترین بازیکنان سایپا در اوایل فصل بودند و در بازی رفت استقلال و سایپا هم بهترین بازیکنان زمین بودند. اما در مقطعی طولانی دچار افت شدند و نتوانستند به درخشش خود اداهم دهند. نتیجه این افت، سقوط سایپا در جدول و نتایج ضعیف این تیم بود. آنها البته به صورت مقطعی موفق به گلزنی می‌شدند اما این درخشش ها تداوم نداشت.

اما ماجرای بازی دیروز متفاوت بود. ترابی دو هفته پیش هم زننده تک گل سایپا مقابل سپاهان بود و گلزنی‎اش در بازی دیروز نشان داد که او دوباره به روزهای اوج بازگشته است. عباس‌زاده هم با گلی که دیروز زد 6 گله شد و برای استقلالی‌‎ها خط و نشان کشید. او زننده تنها گل بازی رفت هم بود و قطعا انگیزه‌های زیادی برای درخشش مجدد در برابر استقلال دارد.  

۴    
آی اسپورت
2018-01-06 14:29:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر