فهرست
جانشین افتخاری کیست؟ فتحی گزینه اصلی
جانشین افتخاری کیست؟ فتحی گزینه اصلی

جانشین افتخاری کیست؟ فتحی گزینه اصلی

آی اسپورت - سیدرضا افتخاری مدیرعامل استقلال کنار کشید و جای خود را به فرد دیگری خواهد داد. آخرین خبر حکایت از آن دارد که امیرحسین فتحی، عضو جدید هیات مدیره استقلال که با سلطانی‌فر وزیر ورزش هم رابطه بسیار نزدیکی دارد، جانشین افتخاری خواهد شد. همچنین تغییراتی در چارت مدیریتی باشگاه صورت می‌گیرد و به احتمال فراوان پندار توفیقی برکنار و نظری جویباری جای او را می‌گیرد.

 

 

۴ ۵  
آی اسپورت
2018-07-18 12:38:00
نظر دهید

۵ نظر
سیاوش
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۴۹
خب یه لنگی یا سیب زمینی دیگه رو میزان مدیر استقلال! کاری که از چند سال پیش شروع شده و هدف پسر وزیر نابودی استقلاله که انجامش داد حالا همه جامها حتی بدون بازی تقدیم به لنگ میشه!
امید
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۳:۵۳
کیو میخوای؟ برید فتلو بیارید یه خورده بخندیم
۷
-
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۲:۵۸
افتخاری آخرین ضربه اش رو هم زد چرا استعفا داد چون دیگه امکان نداشت این بازی رو ادامه بده چون تیم رو از هم پاشوند تمام ستاره ها رو فراری داد و فرصت فصل نقل و انتقالات رو از تیم گرفت و یه تیم نصفه و نیمه رو به جای گذاشت تا خوش خدمتی کرده باشه با این وظع دیگه امکان موندنش نبود کی به جاش میاد فتحی که از قبل برای ادامه این سناریو وارد مدیریت باشگاه شد . این فوتبال کثیف حکومتی هست فوتبالی که با برنامه یه تیم رو نابود می کنند تا تیم حکومت تیم ارتجاع سرخ وسیاه تهدید نشه این بازی وزارت مدتهاست گندش در اومده
Ava_86
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۵:۴۶
کانال رستم پور سوابق فتحی گذاشته اونو بزارید
۲
علی خوشی
چهارشنبه ۲۷ تیر ۱۳۹۷، ۱۶:۵۴
آقای دولت تدبیر و امید، دست از سر تیم استقلال بردارید و تیم را به بخش خصوصی، بخش واقعا خصوصی و نه رفیق‌ها‌تون البته، واگذار کنید. چرا این‌قدر با احساسات این همه هوادار بازی می‌کنید؟ چرا در ناراحتی بخشی از جامعه می‌کوشید؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر