فهرست
پیکان 4-3 استقلال خوزستان/ کام‌بک بزرگ
پیکان 4-3 استقلال خوزستان/ کام‌بک بزرگ

پیکان 4-3 استقلال خوزستان/ کام‌بک بزرگ

ورزشگاه شهدای شهر قدس  تعداد تماشاگر : 500
داور: وحید کاظمی؛ کمک‌ها: تورج عیوض محمدی و امیر مبشر

پیکان: رحمان احمدی، سیاوش یزدانی، امیرحسین صادقی، مهدی شیری، آرمان قاسمی، ماهان رحمانی (54 امیر روستایی)، صادق بارانی، سجاد آشوری، ابوالفضل ابراهیمی،سیامک نعمتی و گادوین منشا.
سرمربی : مجید جلالی 

استقلال خوزستان: وحید شیخ ویسی، محمد طیبی، ابوالفضل علایی، عقیل کعبی، دانیال ماهینی (20 مصطفی ماهی (مهدی زبیدی 80))، سلمان بحرانی، حسین بهرامی (67 آرش افشین)، فرشاد سالاروند، مهدی مومنی، حسن بیت سعید و آلویس نانگ.
سرمربی: سید سیروس پورموسوی

اخطار: وحید شیخ ویسی(40) - مصطفی ماهی(58) - مهدی مومنی (63) - محمد طیبی(82) - ابوالفضل اعلایی (84) از استقلال خوزستان

شرح گل ها

 1-0استقلال خوزستان: تیم استقلال خوزستان موفق شد در دقیقه 12 روی یک ضد حمله که با حرکت مهدی مومنی همراه شد و پاس در عرض این بازیکن، حسن بیت سعید را در موقعیتی تک به تک قرار دهد و این بازیکن هم با یک بغل پا با پای راست توپ را به تور دروازه رساند تا گل اول بازی رقم بخورد.

2-0استقلال خوزستان: در دقیقه 36 پاس مهدی مومنی در عرض محوطه جریمه با ضربه بازیکن تعویضی استقلال خوزستان مصطفی ماهی از پشت محوطه جریمه به گل دوم این تیم بدل شد.

2-1پیکان: دفع توپ اشتباه عقیل کعبی به محمد صادق بارانی رسید و این بازیکن با یک ضربه بغل پا از داخل محوطه جریمه گل اول پیکانی ها را به ثمر رساند.

2-2پیکان: در دقیقه 71 بازیکنان پیکان کرنر را کوتاه زدند. در ادامه ارسال آشوری به دهانه دروازه با ضربه سیاوش یزدانی به گل تساوی بدل شد.

3-2پیکان: سیامک نعمتی در محوطه جریمه استقلال خوزستان با خطای بیت سعید متوقف شد تا گادوین منشا با یک ضربه پنالتی دروازه استقلال خوزستان را برای بار سوم باز کند.

4-2پیکان: پیکانی ها که از حریف خود عقب بودند در ادامه توفان دقایق پایانی موفق شدند گل چهارم را نیز به ثمر برسانند، در حالی که خوزستانی ها به دنبال جبران گل خورده بودند پاس پیکانی ها از میانه های زمین به گادوین منشا رسید و او نیز با ضربه چیپ دیدنی توپ را از بالای دستان شیخ ویسی درون دروازه استقلالی ها فرستاد. 

4-3استقلال خوزستان: خطای امیرحسین صادقی روی مهدی مومنی یک پنالتی برای جنوبی ها داشت و حسن بیت سعید نیز موفق شد این توپ را به گل سوم تیمش تبدیل کند.

دقایق حساس:

دقیقه 32: ضربه سیامک نعمتی از پشت محوطه جریمه پس از برخورد به مدافعین استقلال خوزستان به شکل خطرناکی از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه 47: نانگ مهاجم استقلال خوزستان در موقعیت متوالی در آستانه گشودن دروازه پیکان قرار داشت که یکبار بدشانسی و در مرتبه دوم رحمان احمدی مانع از گل شدن توپ های او شد.

دقیقه 54: گادوین منشا در موقعیتی تک به تک با شیخ ویسی قرار گرفت ولی ضربه او به زیبایی توسط گلر استقلالی ها مهار شد.
دقیقه 68: توپ سجاد آشوری از داخل محوطه جریمه به شکل خطرناکی به بیرون رفت.

دقیقه 70: ضربه سر منشا با واکنش شیخ ویسی یه کرنر رفت.

دقیقه 83: ضربه ایستگاهی بارانی با واکنش تماشایی شیخ ویسی به بیرون رفت.

حواشی:

* دانیال ماهینی در یک برخورد با بازیکنان پیکان به شدت آسیب دید و به آمبولانس به بیمارستان منتقل شد.

* در دقیقه 20 ارسال بازیکنان پیکان از کناره‌ها به دست بازیکنان استقلال خوزستان برخورد کرد که پیکانی‌ها به شدت اعتقاد به خطای پنالتی داشتند. البته داور هم کمی مردد شد ولی بعد از مشورت با کمک‌هایش ترجیح داد بازی را دنبال کند.

* بارش‌های چند روز اخیر در شهر قدس شرایط چمن ورزشگاه را به شدت تحت تاثیر قرار داد و در بسیاری از صحنه‌‎ها بازیکنان دو تیم در گل و لای زمین گیر کردند.

* هواداران افغان استقبال خوبی از این دیدار به عمل آوردند.

* مجید جلالی بارها به تصمیمات داور مسابقه اعتراض کرد.
*پیمان شیرزادی و علی اصغر عاشوری به دلیل محرومیت در این دیدار غایب هستند.
*بازیکنان دو تیم با تعویض لباس برای شروع نیمه دوم به بازی وارد شدند.

 

 

   

 

 

 

     
آی اسپورت
2017-02-14 17:37:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر