فهرست
دستمزد شیخ دیاباته دوباره سوژه شد
دستمزد شیخ دیاباته دوباره سوژه شد

دستمزد شیخ دیاباته دوباره سوژه شد

آی اسپورت – شیخ دیاباته قد و قامت بلندی دارد و حداقل استقلالی‌ها امیدوار بودند این بازیکن در نبرد‌های هوایی موفق باشد و برای تیم‌شان گل بزند. دیاباته، اما نه تنها چیزی بروز نداده بلکه حالا مصدوم است و احتمالاً مدت نسبتاً زیادی را هم به دور از میادین خواهد بود. دیاباته قبل از حضور در استقلال عملکرد خوبی داشت ولی ظاهراً به‌خاطر بالا رفتن سن و سالش دیگر نتوانست در فوتبال حرفه‌ای دوام بیارد و به همین خاطر راهی لیگ برتر ایران شده است.

استقلالی‌ها که به‌خاطر قد و قامت بلند دیاباته تصور می‌کردند بازیکن خوبی است و به‌دردشان می‌خورد، حالا شدیداً نگران پرداخت دستمزد او هستند. این بازیکن برای یک فصل قراردادی به ارزش ۵۵۰ هزار دلار امضا کرده که رقم سنگینی است و در حال حاضر او را تبدیل به گران‌ترین بازیکن آبی‌ها کرده است. بعد از عملکرد بد دیاباته در بازی‌های استقلال، رقم دستمزد او دوباره دهان به دهان بین بازیکنان می‌چرخد و تبدیل به سوژه ای جدید شده است.

فصل گذشته به‌خاطر جذب گرو، نویمایر، ایسما و منشا، بازیکنان داخلی یک‌جور‌هایی شورش کردند. آن‌ها می‌گفتند چرا بازیکنان بی‌کیفیت خارجی، تنها، چون ایرانی نیستند، باید چنین قرارداد‌های بالایی امضا کنند. فتحی تا هفته‌ها تلاش می‌کرد بازیکنان را آرام کند. همین امسال به پاس آن قرارداد‌ها رقم بازیکنان داخلی دو برابر شد و باشگاه مجبور شد هزینه‌های سنگینی را متحمل شود.

امسال هم انگار آش همان است و کاسه همان. جذب دیاباته دوباره صدای اعتراض بازیکنان را بلند کرده است. در این بین استراماچونی به باشگاه فشار می‌آورد که دو بازیکن خارجی دیگر در خط حمله و خط هافبک جذب کند. باشگاه هم چشمش ترسیده که دوباره بازیکن خارجی بخرند و ماجرا‌های قدیمی تکرار شود و هزینه‌های سنگینی بدهند. همین حالا باشگاه با همه بازیکنان و مربیان خارجی فصل قبل تسویه نکرده و به‌زودی فیفا دوباره سروقت آبی‌ها خواهد آمد. باشگاه با وجود ترس از شکایت‌ها دوباره مربی خارجی جذب کرد و همان زمان حدس می‌زد جذب این مربی همراه با جذب بازیکن خارجی جدید خواهد بود. منتها فتحی تلاش کرده تا خرید بازیکنان جدید را وتو کند، چون می‌داند هر کدام از آن‌ها می‌توانند باشگاه را از نظر مالی با مشکلات زیادی روبه‌رو کنند. البته همین امسال هم خیلی‌ها فشار آوردند که باشگاه بازیکن خارجی نگیرد ولی آنها کار خودشان را کردند.

 

خبر ورزشی 

۶ ۳  
آی اسپورت
2019-09-24 10:24:00
نظر دهید

۳ نظر
وحید بارساپولیسی
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸، ۱۰:۴۳
550 هزار دلار ؟؟؟؟؟؟ والا ما فکر میکردیم 3/5 میلیون یورو خریدنش... یهو شد 550 هزار تا؟
۶
خوارکیسه ها
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸، ۱۵:۴۲
سُس ننه دروغگوی خبرورزشی
حرام لقمه ها دستکم یک و دویست رقم قرارداد این دیلاق بوده
علی پرسپولیسی
سه شنبه ۲ مهر ۱۳۹۸، ۱۶:۵۷
کیسه ورزشی عزیز، گاو هوادارای تیمی هستن که داری سنگشونو به سینه میزنی نه ما! تا همین دیروز که میگفتیم بازیکن ۳ میلیون یورویی خریدید میگفتید نخیر ۶۵۰ یورو دادیم! حالا شد ۵۵۰ هزارتا؟!!!! شماها چرا نرخ هاتون انقد متغیّره؟ یاد صیادمنش ۱۵ هزار دلاری افتادم که یه روز میگید ۱ میلیون دلار فروختید یه روز ۹۵۰ هزارتا یه روز ۸۵۰ یه روز ۸۰۰!! حالا طرف تو ضعیف ترین تیم پایین رده ترکیه هم سکونشینه! دیاباته زیر ۱ میلیون براش خرج نشده. وقتی ووریای و حسینی چلغوزو بهشون سالی ۳.۵ میلیارد به اضافه ۵۰۰ میلیون زیر میزی و bmw پنج میلیارد تومنی میدید خدا میدونه واسه این خارجی گرون قیمت چقد خرج کردید.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر