فهرست
نقل قول‌های روز: گرگ باران دیده
نقل قول‌های روز: گرگ باران دیده

نقل قول‌های روز: گرگ باران دیده

آی اسپورت –  این بخش اختصاص دارد به گزیده ای از نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته

فاصله امتیازی در بالا و پایین جدول لیگ نزدیک است و امتیازها قابل جبران هستند. من می‌دانم که امیر قلعه‌نویی و کمک‌هایشان با تمام توان فعالیت می‌کنند تا ذوب‌آهن به شرایط مناسب‌تر برسد. قلعه‌نویی گرگ باران‌دیده فوتبال است و می‌دانم که شرایط تیم خوب خواهد شد.

نظر سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره آینده تیمش با ژنرال

تمام این صحبت ها فرضیه است و نمی توان روی این موضوعات مانور کرد. شاید آقای طاهری چنین درخواستی را داده اند که ادامه فعالیت باشگاه برایشان راحت تر شود. باشگاه پرسپولیس دغدغه های فراوانی دارد و طبیعی است به مدیریت باشگاه باید کمک شود تا بتواند ایده هایش را پیاده کند. به هر حال باید منتظر ماند تا در روزهای آینده در باره این موضوع، تصمیم صحیح اتخاذ شود.

پاسخ بیژن ذوالفقارنسب به این سئوال که استعفای طاهری برای گرفتن امتیاز از وزارت ورزش است

فکر می‌کنم با دیدارهای دوستانه‌ای که برای آماده‌سازی تیم ملی مشخص شده، ما جزو تیم‌های ملی پیش‌رو هستیم. با شرایطی که برای ما وجود دارد، باید مسائل را بسنجیم و بعد صحبت کنیم که به‌نظرم تا به اینجا تاج خوب کار کرده و می‌کند. فکر می‌کنم بحثی که از سوی آقای کی‌روش هم مطرح شده است، مربوط به طلب خودش می‌شود.

واکنش عجیب طالقانی عضو هیات رئیسه فدراسیون فوتبال به گلایه های سرمربی تیم ملی

 بسیاری از بازیکنان ما در زمین راه می رفتند؛ انگار که به پارک آمده بودند.این برای من خیلی خنده دار بود.من خودم را برای این مسابقه آماده کرده بودم اما سوالم دقیقا همین جاست. چرا فقط من باید این کار را می کردم و بقیه بازیکنان اینگونه نبودند.الان هم خیلی راحت تیم بعدی ام را انخاب می کنم تا در فصل جدید به میدان بروم. قطعا دیگر در سوئد بازی نخواهم کرد و به یک کشور دیگر می روم.

ناراحتی شدید علیرضا حقیقی از شکست دیشب تیمش در لیگ سوئد

     
آی اسپورت
2017-11-06 09:48:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر