فهرست
موضع تند افتخاری: ناسالم‌ها برنمی‌گردند
موضع تند افتخاری: ناسالم‌ها برنمی‌گردند

موضع تند افتخاری: ناسالم‌ها برنمی‌گردند

آی‌اسپورت- مدیرعامل استقلال روزهای نسبتا پرحاشیه‌ای را می‌گذراند. استقلال با وجود ضعف‌های فنی، در نقل و انتقالات زمستانی منفعل بوده و نه تنها بازیکنی تا به حال جذب نشده، که آرش افشین هم از این تیم جدا شده است. در روزهای اخیر تعدادی از هواداران استقلال در محل باشگاه تجمعی داشتند که به افتخاری اعتراض و از فتح‌الله‌زاده، مدیر سابق‌ آبی‌ها حمایت کردند. این حرکت واکنش تندی را از طرف مدیرعامل حال حاضر استقلال در پی داشت. افتخاری درباره این تجمع گفت: آن‌ها من را نیاورده‌اند که بخواهند من را برکنار کنند، اگر دو نفر جلوی باشگاه آمدند دلیلش این نیست که بقیه درخواست برکناری من را دارند.

مدیرعامل استقلال که مشخص بود از اسامی مطرح شده در شعارها ناراحت است، در این باره گفت: مطمئن باشید آن کسی که مدنظر تجمع‌کنندگان بوده به استقلال برنخواهد گشت و اگر من هم بروم یکی عین من می‌آید. دستگاه‌های قضایی دارند این موضوع را بررسی می‌کنند تا ببینند پشت پرده این تجمع‌ها چه کسانی هستند. استقلال باشگاه دولتی است و برای باشگاه‌های دولتی 5 وزیر و مدیرعاملش تصمیم می‌گیرند نه 5 هوادار. من نگران این مسائل نیستم و از هواداران می‌خواهم بازیچه افرادی که منافعشان به خطر افتاده قرار نگیرند. باشگاه استقلال در حال پاکسازی است و بعد از این جایی برای افراد ناسالم نخواهد داشت.

۲ ۱  
آی اسپورت
2017-01-09 23:44:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امین
سه شنبه ۲۱ دی ۱۳۹۵، ۱۳:۴۴
افتخاری ک مدیر نیست واقعا

اما فتح اله زاده با فرستادن آدماش تو اینستاگرام وزیر و جلو باشگاه و.... داره نشون میده برااضافه کردن فلسفه لمپنیسم و البته میلیاردها بدهی جدید خیز برداشته
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر