فهرست
حمله برق‌آسای کرونا؛ لیگ تعطیل می‌شود؟
حمله برق‌آسای کرونا؛ لیگ تعطیل می‌شود؟

حمله برق‌آسای کرونا؛ لیگ تعطیل می‌شود؟

آی اسپورت - وضعیت رقابت های فوتبال با تست های جدید و بعضا مثبت از تیم هایی که درگیر لیگ هستند، حالت برزخ گونه پیدا کرده؛ امروزهیچ کس نه می داند ادامه بازی های فوتبال به صلاح است یا باید آن را به طور کامل تعطیل کرد؟ استقلال بر اساس ادعای تیم پزشکی باشگاه، چند کرونایی دارد. فولاد خوزستان در این زمینه با ۱۶ بازیکن مبتلا به کووید ۱۹ رکوردشکنی کرده و در مابقی تیم ها هم شرایط از این بهتر نیست.

در یک پروسه طبیعی، تیم هایی که مانند پرسپولیس بخت نخست قهرمانی لیگ هستند دوست دارند و می پسندند که بازی ها ادامه پیدا کند؛ تیم های دیگر هم درگیر کرونا شده اند، قاعده را در تعطیلی رقابت های فوتبال خلاصه می کنند. کرونا و مبتلا شدن بازیکنان به این ویروس را به دلیل برخوردهای نزدیک فوتبالی ها نمی شود کتمان کرد اما باید پرسید در صورت تعطیلی بازی ها، آیا فصل آینده می شود به آغاز لیگ امیدوار بود؟

متخصصان و کارشناسان می گویند با وجود خبرهای غیررسمی و شایعات، هیچ امیدی به کشف واکسن کرونا تا پایان تابستان وجود ندارد و لیگ فصل آینده (اگر قرار است برگزار شود) قطعا باید تا اواخر شهریور شروع شود. بنابراین اگر رقابت های این فصل تعطیل شود، هیچ امیدی به برگزاری رقابت های لیگ برای فصل آینده نیز وجود ندارد؛ چون کرونا قرار نیست دست از سر جهان بر دارد و به همین سادگی پس از ۲ ماه قرنطینه و چندین ماه بی احتیاطی محض، مردم را رها کند!

فوتبال هم در این میان مثل هر تجارت دیگری، بیشترین آسیب را می بیند؛ چرا که اگر این فصل و فصل بعدی نیز به خاطر ترس از ابتلا به کرونا، لیگ به محاق برود و به ناچار توقیف شود، فوتبال ایران به طور کامل تعطیل خواهد شد. فوتبالی که لیگ نداشته باشد یعنی وجاهت و همه اعتبارش مخدوش است؛ حالا چه با کرونا چه بی کرونا!

 

خبر ورزشی 

۸ ۱  
آی اسپورت
2020-07-04 16:15:00
نظر دهید

۱ نظر
Ali
يكشنبه ۱۵ تیر ۱۳۹۹، ۰۰:۵۲
به به ارتین‌کیسه کش داره این حرف رو میزنه واقعا؟؟
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x