فهرست
معمای بزرگ برانکو؛ نوراللهی یا ماهینی؟
معمای بزرگ برانکو؛ نوراللهی یا ماهینی؟

معمای بزرگ برانکو؛ نوراللهی یا ماهینی؟

آی اسپورت – محرومیت محسن ربیع خواه و کمال کامیابی نیا به خاطر دریافت کارت زرد سوم در طول این فصل، در بازی با گسترش فولاد از هفته بیستم اعمال خواهد شد. از آنجا که برانکو از اول فصل، بنا را بر این گذاشته بود که با 2 هافبک دفاعی بازی کند و غیر از ربیع خواه و کامیابی نیا، دو هافبک باتجربه روی نیمکتش ندارد، باید به فکر تغییر شکل بازی تیمش باشد. او می‌خواهد به جای استفاده از 2-2-2-4 به سیستم 2-4-4 لوزی برگردد. سیستمی که برانکو در طول فصل قبل با اتکا بر آن، تیمش را به قهرمانی در لیگ رساند.

با این حال، هنوز در مورد اینکه احمد نوراللهی قرار است برای سرخپوشان بازی کند یا حسین ماهینی، معمایی وجود دارد. نوراللهی به تازگی کارت بازی خود را دریافت کرده و از نظر برانکو، مهره‌ای تاثیرگذار است اما چون مدت‌ها از فوتبال دور بوده، شاید نتواند به سرعت خود را در زمین بازی با سایر بازیکنان وفق بدهد. حسین ماهینی دیگر گزینه بازی به عنوان تنها هافبک دفاعی تیم است اما حسین توانایی انجام این کار را در بالاترین سطح ممکن ندارد.

آخرین باری که ماهینی به عنوان هافبک دفاعی برای پرسپولیس بازی کرد، دیدار با استقلال در دور برگشت فصل قبل بود که آبی پوشان موفق شدند با حساب 3 بر 2 برنده از زمین خارج شوند آن هم در روزی که ماهینی نتوانست به اندازه کافی موفق باشد.

با توجه به شرایطی که پیش آمده، باید به برانکو حق داد که نگران وضعیت خط میانی تیمش باشد. بد نیست بدانید در تمرین صبح دوشنبه، ماهینی در پست هافبک تدافعی تست شد اما نزدیکان به پرسپولیس می‌گوید نوراللهی در ترکیب اصلی قرار می‌گیرد.

۴ ۱  
آی اسپورت
2018-01-16 13:25:00
نظر دهید

۱ نظر
Ashkanred
سه شنبه ۲۶ دی ۱۳۹۶، ۱۳:۵۸
با شناختی که از برانکو داریم نهایتا از دقیقه 70 نورالهی به زمین خواهد اومد.
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر