فهرست
چلسی را قهرمان بدانید
چلسی را قهرمان بدانید

چلسی را قهرمان بدانید

آی اسپورت- این هفته از بازی های لیگ برتر انگلیس هفته ای بود که می توانست تکلیف قهرمانی انگلیس را مشخص کند. چلسی صدرنشین به آنفیلد سفر کرده بود، آن هم 5 روز بعد از بازی در آنفیلد و تساوی با یکی از مدعیان قهرمانی. اما وقتی سوت پایان بازی در استمفوردبریج زده شد، هرکسی می توانست تصور کند که چلسی قهرمان خواهد شد و استحقاقش را هم دارد.

شاید در بازی قبل مقابل لیورپول آن ها در بهترین فرم نبودند، اما یک امتیاز گرفتند و کسب یک امتیاز در خانه حریف، مخصوصا اگر حریف تیم بزرگی باشد، هرگز بد نیست. حداقل کونته و تیمش با خیال راحت از این که لیورپول به آن ها نزدیک نشده به لندن بازگشتند.

در بازی امروز مقابل تیم ونگر دوباره عملکرد آبی ها عالی بود. درست مانند دیگر بازی های فصل آن ها به خوبی توانستند 3 امتیاز بازی را کسب کنند. شکی در این نیست که چلسی بزرگتر و قدرتمندتر از هر تیمی در رقابت های لیگ برتر بازی می کند. جالب اینجاست بعد از فصل گذشته که این تیم حال و روز خوبی نداشت، کمتر کسی تصور می کرد که حداقل به این زودی کونته تیم را دوباره بسازد.

هرچند برای چلسی آزمون های سخت هنوز هم باقی مانده است، آن ها مقابل نمایندگان منچستر بازی نکرده اند، منچسترسیتی و منچستریونایتد، بازی شان در گودیسون پارک که مطمئنا بازی سختی خواهد بود هم باقی مانده است. از دیگر بازی های سخت این تیم به بازی در تورف مور و ورزشگاه بت35 می توان اشاره کرد. این ورزشگاه ها ورزشگاه هایی بودند که همه تیم های بزرگ و کوچک را در رقابت های این فصل به دردسر انداخته اند و آمار هم این را ثابت می کند.

البته که چلسی مانند هیچ یک از تیم های دیگر لیگ نیست، این تیم چلسی است. آن ها با اختلاف نسبت به تیم های دیگر از همه بهتر هستند، فقط زمان نیاز است تا دوباره جام قهرمانی به لندن بازگردد و در کابینت استمفوردبریج نگهداری شود. کمتر کسی می تواند این موضوع را رد کند. قهرمانی چلسی قطعی است، فقط مانده روی کاغذ. آن ها بعد از آخرین بازی فصل جام را بالای سر خواهند برد.

 

۱ ۱  
آی اسپورت
2017-02-04 19:32:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
علی
شنبه ۱۶ بهمن ۱۳۹۵، ۱۹:۵۶
چلسی قهرمان بشه کار عابدینی هست! خخخخ
حمله کی روش به پرسپولیس هم مستقیما به دستور تاج انجام شده تا با تحریک هواداران جریمه های سنگین از جمله کسر امتیاز شامل حال پرسپولیس بشه!
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر