فهرست
کی‌روش در نقش فن‌خال: حاج صفی، شواینی ایران
کی‌روش در نقش فن‌خال: حاج صفی، شواینی ایران

کی‌روش در نقش فن‌خال: حاج صفی، شواینی ایران

آی‌اسپورت- روزی که فن‌خال سرمربی وقت بایرن شواین اشتایگر مدافع هافبک راست بایرن را به مرکز زمین انتقال داد کسی فکر نمی‌کرد کاپیتان سابق آلمان‌ها به قدری در پست جدیدش بدرخشد که به یکی از ستاره‌های جهان فوتبال تبدیل شود. حالا همان اتفاق در فوتبال ایران برای احسان حاج صفی رخ داد. حاج صفی که همیشه او را یک مدافع چپ یا نهایتا هافبک چپ در تیم ملی و سپاهان دیدیم، در دو بازی گذشته توسط کارلوس کی‌روش به مرکز زمین منتقل شد. او در بازی با ازبکستان با وجود اینکه در اوایل بازی کمی سردرگم بود اما هر چه از بازی گذشت پتانسیل‌های خود را به خوبی نشان داد. اما اوج هنرنمایی حاج صفی در بازی امشب مقابل کره جنوبی بود. او در شبی که برای بار دوم در مرکز زمین به عنوان یکی از چهار هافبک خط میانی قرار گرفت به خوبی توانست نبض میانه میدان را در دست بگیرد. او هر زمان که نیاز بود به روند بازی تیم ملی سرعت بخشید و هر زمان نیاز بود که آرامش بر بازی حکم فرما شود به خوبی از پس این وظیفه مهم بر آمد. بدون شک با عملکرد درخشان حاج صفی در پست جدید می‌توان تصور کرد که در بازی‌های آینده هم او به جای آندو در ترکیب تیم ملی قرار بگیرد و با این شرایط فضا هم در سمت چپ برای محمدی که سرعت مناسبی دارد به خوبی باز می‌شود.

 

کدخبر:9412

۱۳ ۲  
آی اسپورت
2016-10-11 22:25:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید
۲ نظر
حسین
سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵، ۲۳:۰۸
آقا چرا تلفظ صحیح نام بازیکنان و مربی تیم ملی رو اشتباه میگید؟! دروازه بان Desus است دئوس همان خدا نه خوئس و مربی تیم ملی کارلوس کیروز است نه کیروش.من چون همسرم برزیلیست با زبان پرتقالی آشنا هستم و اینها را مستند میگم و از همسرم هم باز سوال کردم.کیروز چه اشکالی داره گفتنش؟
۲ ۱
احسان
چهارشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۵، ۰۰:۴۰
خود کی روش تو اولین مصاحبه مطبوعاتیش تو ایران اسمشو برای خبرنگارا بخش کرد گفت کی روش حالا میگی خود کی روش اسمشو نمی دونه
۴
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر