فهرست
مهاجم سوم، تنها دغدغه والورده
مهاجم سوم، تنها دغدغه والورده

مهاجم سوم، تنها دغدغه والورده

آی اسپورت- دوباره نوبت به لیگ قهرمانان رسید و احتمالا عمر سیستم چرخشی به پایان رسیده است. در نتیجه ارنستو والورده برای بازی تیمش مقابل اسپورتینگ لیسبون از قوی‌ترین ترکیب تیمش استفاده خواهد کرد.

بازیکنانی مانند سرخیو بوسکتس و آندرس اینیستا که در خیرونا در ترکیب اصلی نبودند دوباره به ترکیب اصلی باز خواهند گشت و تنها تردید ارنستو والورده در این زمینه است که باید از کدام بازیکن به عنوان مهاجم سوم استفاده کند.

مارک آندر تراشتگن درون دروازه کارش را آغاز خواهد کرد. در خط دفاعی هم احتمالا شاهد حضور نلسون سمدو، جرار پیکه، ساموئل اومتیتی و یوردی آلبا خواهیم بود. این خط دفاعی تا اینجای کار عالی بوده و عملکرد خوبش باعث شده بارسلونا تا اینجای فصل تنها دو بار دروازه‎اش را باز شده ببیند.

ایوان راکیتیچ در خط میانی در کنار اینیستا و جلوتر از سرخیو بوسکتس بازی خواهد کرد. او بازیکنی است که توانسته در بیشترین گل‌های بارسلونا در این فصل نقش داشته باشد.

جرار دلوفئو محتمل‌ترین گزینه حداقل برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی در کنار لیونل مسی و لوئیس سوارس است. همچنین والورده برای تقویت خط میانی و ایجاد تغییر در این قسمت می‌تواند از بازیکنانی مانند دنیس سوارس، سرخی روبرتو و پائولینیو هم استفاده کند.

پائولینیو با فرمی که در چند بازی اخیر بارسلونا داشته توانسته خودش را به عنوان یکی از بازیکنان مهم و تاثیرگذار در تیم به والورده معرفی کند، اما برای بازی دادن به او در ترکیب اصلی و با وجود بازیکنانی که نامشان برده شد، سرمربی تازه وارد باید تغییراتی در سیستم تیم صورت دهد و با سیستم 2-4-4 بازی کند. اما با توجه به موفقیت‌هایی که تیمش با سیستم فعلی کسب کرده، بعید است چنین تغییری را به خاطر بازی دادن به پائولینیو از ابتدی بازی، اعمال کند.

۳    
آی اسپورت
2017-09-26 20:49:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر