فهرست
پشت پرده نامه سید جواد هاشمی به نکونام
پشت پرده نامه سید جواد هاشمی به نکونام

پشت پرده نامه سید جواد هاشمی به نکونام

آی اسپورت - سال گذشته و قبل از بازی ستارگان ایران و پیشکسوتان رئال مادرید اتفاقات عجیبی افتاد. اتفاقاتی که منجر به درگیری جواد نکونام و سید جواد هاشمی شد. آن روزها هاشمی نامه‌ای نسبتا تند خطاب له نکونام نوشت. او در برنامه فرمول یک با اجرای علی ضیا در باره آن اتفاقات توضیحاتی داده.

-من یک انتقاد کردم. مشکل دیگر ما این است که انتقادپذیر نیستیم. من اول به او زنگ زدم و او گوشی را برنداشت. تلاش من بر این بود که یک اتفاق بد نیفتد. عده‌ای از آن ور دنیا آمده بودند و داشتند توهین م‌ کردند. من جواد نکونام را به شدت دوست دارم او هم اسم من و یکی از بااخلاق‌ترین بازیکنان فوتبال و یک اسوه و اسطوره است. بنابراین انتظار داشتم یکدفعه جا خالی نکند و باعث نشود آبروی ما پیش کسانی که ایرانی‌ها را نمی‌شناختند و در هتل به خاطر اینکه اسپانسر پول نداده بود و پاسپورت‌های‌شان را نگه داشته بودند برود.

-شاید اگر من آن لحظه آخر نبودم آنها به پروازشان نمی‌رسیدند و اگر نمی‌رسیدند دیگر پول بلیت‌شان را از کجا می‌آوردند!؟ مدیر آنها آمد و گفت شما دارید ما را گروگان می‌گیرید، کلود ماکلله آنجا بود و آدم‌های بزرگی آنجا بودند و موضوع خیلی پیچیده بود. شاید جواد این را نمی‌دانست. من فقط گفتم ای کاش تو بودی. آنها به من گفتند تو داری ما را گروگان می‌گیری و ما این موضوع را به تمام دنیا می‌گوییم! من تنها کاری که کردم این بود که نمی‌گذاشتم خبرنگارها نزدیک آنها نشوند تا مصاحبه‌ای علیه ما نکنند. به آبروی جواد و ما و کشور لطمه وارد می‌کرد.

-درباره مسائل مالی من اصلا اطلاعی نداشتم، فقط به من زنگ زدند و گفتند بیا، ببین می‌توانی هتل را راضی کنی فعلا از پولش بگذرد. من هم رفتم با تمام وجود خواهش کردم. اگر اینها نمی‌رفتند یک فاجعه پیش می‌آمد. اصلا شک نکن. دو تصویر از خودشان در همه دنیا منتشر می‌کردند که ما به ایران آمدیم از ما پذیرایی نکردند و حتی فلانی نیامد با ما یک قهوه یا چایی در هتل بخورد. این شد که من گلایه کردم. شاید هم اشتباه کردم. اما ای کاش ما از هم گلایه کنیم، با هم حرف بزنیم، به هم انتقاد کنیم و یاد بگیریم می‌شود نقد کرد و ناراحت نشد.

۳ ۱  
آی اسپورت
2017-05-16 12:57:00
نظر دهید
۱ نظر
محسن
سه شنبه ۲۶ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۱۴:۴۴
نکونام پیشکسوت باشگاه استقلال نیست همین طور تیموریان از خانواده استقلال نیستند امثال فرهاد مجیدی و امیر قلعه نویی پیشکسوت باشگاه هستند ولی شایسته لقب اسطوره نیستند اسطوره منصورخان پورحیدری علی آقا جباری غلامحسین مظلومی شاهین بیانی هستند نه افراد خود خواه که فقط خودشان را بر منافع باشگاه ترجیح میدهند
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر