فهرست
طاهری سردرگم: نمی‌دانم چرا هانی نبود!
طاهری سردرگم: نمی‌دانم چرا هانی نبود!

طاهری سردرگم: نمی‌دانم چرا هانی نبود!

آی‌اسپورت- مدیرعامل پرسپولیس هم درباره نبود هانی در جشن قهرمانی پرسپولیس ادعای بی‌اطلاعی می‌کند. نکتهای که گره‌های ابهام‌آمیز این جشن را کورتر کرده و در بازار داغ شایعات، عوامل مدیریتی و فنی پرسپولیس، متهم اول بغض سنگین پسر هادی نوروزی هستند. طبق قول و قرارهایی که طاهری هم به آن اذعان دارد قرار بر حضور هانی در میان بازیکنان پرسپولیس بوده اما بدون علت مشخص پسر هادی نوروزی نتوانست در جشن قهرمانی شرکت کند. طاهری در این باره گفت: مراسم با توجه به نیازهای امنیتی که داشت، تحت نظارت نیروهای انتظامی بود. حتی میزان رفت و آمد ما و خبرنگاران نیز با نظر این افراد  مشخص می‌شد. ما پیش از این نیز با نیروهای انتظامی هماهنگ کرده بودیم که پس از جشن اصلی و تشریفاتی که داشتیم، هانی نوروزی، فرزند هادی عزیز را به جمع خودمان بیاوریم و او را در این جشن شریک کنیم اما متاسفانه من روی سکو بودم و نمی‌دانم چه اتفاقی افتاد که اجازه حضور هانی را ندادند.

۶ ۶  
آی اسپورت
2017-04-19 21:59:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۶ نظر
P71
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۲۲:۱۴
دیه گند نزنید به این قهرمانی... یه عالمه بچه ی یتیم توی این مملکت گشنه و تشنه موندن حالا شما دیه شورشو نیارید
موراتا
چهارشنبه ۳۰ فروردین ۱۳۹۶، ۲۳:۲۵
سکو و جام و مدال رو که دیدید پسر کاپیتان یادتون رفت ای تازه به دوران رسیده ها
Salar
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۰۰:۰۶
تو مثلا مدیر عاملی خیر سرت پس کی باید بدونه
۴
خسته
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۰۲:۲۵
بابا آبروی هر چی پرسپولیسی بود رو بردید. تا جام رو دیدید همه چی یادتون رفت. حتی همون طارمی و مسلمان.
اگر مرد بودید همون موقع وسط جشن سراغش رو می گرفتید بدبخت های .......
۲
محسن هوادار فوتبال
پنجشنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۶، ۱۱:۳۲
شما مگه بازنشسته نیستی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟چرا نمی ری خونه ؟چرا قانون در مورد شما مدیران اجرا نمیشه ؟
۲
پرسپولیس پرسپولیسه
شنبه ۲ اردیبهشت ۱۳۹۶، ۰۰:۲۶
نمیدونم چرا اینهمه ایرانیا مرده پرستن ... خدایی ... یه سوال میپرسم از همه کارشناسان و هواداران ::: چرا پرسپولیس تو هشت سالی که هادی نوروزی بازیکنش بود یه جامم نگرفت و چرا از وقتی که مرد پرسپولیس به یکباره متحول شده ؟؟؟
من دلیلشو میگم تو این هشت سال بازییکنان بی کیفیتی همتراز با نوروزی از سر کول پرسپولیس بالا میرفتند نظیر علی عسگر ، بهادر عبدی ، آقازمانی و.... نوروزی هشت سال تو چرسچولیس وجداناً چند تا بازی با کیفیت داشته ؟!!!؟ مرده پرستیتون به کنار واقع بینانه جواب بدید .... چرا این بازیکن همیشه و در هر شرایطی باید تو زمین میبود ؟؟؟؟ فقط تو این هشت سال یه بار به قهرمانی نزدیک شدند آونم نیم فصل دوم علی دایی پاشنه آشیل پرسپولیس رو از تیم کنار گذاشت و از تیم بیرون کرد !!! درسته یا نه .... خدا شاهد تو این هشت سال غیر از موج منفی چه چیزی با ورود نوروزی به زمین پرسپولیس میشد !!! چرا بعد از مردن گوش به رسانه های ی که نمیدونم برا چی یا احساساتی شدند و یا مجبور به بزرگ کردن نوروزی بسپارید وعاقلانه برخورد نکنید ... رامین رضاییان با این همه تلاش تو جشن پرسپولیس نبود یکی نگفت چرا ... بعد یه بچه که !!!!! خواهشاً فقط احساسی برخورد نکنید
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر