فهرست
عصبانیت حسینی: یک جام بخرند و به آنها بدهند!
عصبانیت حسینی: یک جام بخرند و به آنها بدهند!

عصبانیت حسینی: یک جام بخرند و به آنها بدهند!

آی اسپورت – با اینکه لیگ برتر قرار است از اواخر خرداد ماه آغاز شود سیدحسین حسینی هنوز به برگزاری بازی‌ها معترض است و اعتقاد دارد این موضوع خطرناک است.

سیدحسین حسینی بعد از انجام تست کرونا به یک خبرنگار گفت: این چه وضع برگزاری بازی‌هاست؟ گیرم تمرین کردیم، پرواز و هتل را چه کار کنیم که بسیار خطرناک است. یک جام بخرند و به آنها بدهند و همه چیز را تمام کنند!

او در مورد اینکه به هرحال لیگ باید آغاز شود هم گفت: می‌توانند بگذارند لیگ را دو سه ماه بعد که خطر کمتری دارد برگزار کنند. اگر یک بازیکن کرونا بگیرد فوتبالش تمام است، مگر ما شغل دیگری داریم؟

به نظر می‌رسد به جز حسینی سایر بازیکنان استقلال هم به برگزاری لیگ معترض هستند ولی تصمیم بر برگزاری بازی‌ها گرفته شده و تمرینات آبی‌ها هم از فردا رسما آغاز خواهد شد.

۱ ۲  
آی اسپورت
2020-05-20 14:45:00
نظر دهید

۲ نظر
اسمان
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۶:۲۱
اخه گل پسر اولا لیگ تمام کشورها داره شروع میشه.ثانیا خدا وکیلی اگه الان تیم شما با ده امتیاز اختلاف جلو بودید.باز همین حرفو میزدی.وجدان بعضی مواقع خوب چیزیه.
آرتین
چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۹، ۱۷:۰۲
دوست عزیز شما ایران رو با کدوم کشور اروپایی مقایسه میکنی؟؟؟ اصلا چیشو مقایسه میکنی؟ توی همینجا (خوزستان) کرونا داره جولان میده اونوقع مسعولین میگن همه چیز تحت کنترله و کاهش مبتلا داشتیم !!!!
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر