فهرست
نقل قول های روز: مرگ تدریجی
نقل قول های روز: مرگ تدریجی

نقل قول های روز: مرگ تدریجی

آی اسپورت – این بخش اختصاص دارد به مهم ترین نقل قول اهالی فوتبال در چند ساعت گذشته.

به خانواده خودشان فحش دادند!

برای هواداران استقلال احترام قائلم، اما هوادارانی که روی سکوها به من فحش دادند، به پدر، مادر و خواهر خودشان فحاشی کردند. اگر حرفی دارند رودرروی من بگویند. کمیته انضباطی باید این مسائل را ببیند و به آنها ورود کند.
واکنش علی دایی به فحاشی تعدادی از هواداران استقلال در دیروز

هر تیم انگلیسی آزمون را می خواهد

مطمئن نیستم که سردار آزمون بتواند نیازهای بورسیا دورتموند را برآورده کند، اما هر تیم انگلیسی تمایل به جذب چنین بازیکنی دارد. می دانم که باشگاه لیورپول علاقمند به جذب سردار آزمون بود تا بتواند از او در لیگ برتر استفاده کند.
نظر رومان اورشوک، مدیر باشگاه دینامو مسکو درباره آینده مهاجم ایرانی باشگاه روستوف

آخه این هم شد گلر؟

از باخت پرسپولیس عصبانی شدم. چند موقعیت خوب گلزنی از دست رفت و سپس دروازه‌بان تیم یک گل بد خورد. از برانکو به عنوان یک مربی باتجربه تعجب می‌کنم این چه دروازه‌بانی است که آورده؟ یعنی چه که دروازه‌بان پرسپولیس اینجوری گل بخورد؟ باخت مقابل قشقایی باید برای شاگردان برانکو درس می‌شد.
انتقاد عابدزاده از رادوشوویچ به خاطر باخت پرسپولیس به ذوب آهن

این مرگ تدریجی است

به نظر من این شیوه مرگ تدریجی است. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود به هیچ‌وجه هر سه مدافعش نباید خارجی باشد. شاید در دنیا این شیوه جا افتاده باشد، ولی استقلال در عقب زمین رهبر ندارد. منتظری، من و حتی امیرحسین صادقی زمانی که در استقلال بازی می‌کردیم 90 دقیقه حرف می‌زدیم، ولی شما چطور انتظار دارید تیمی که سه مدافع وسطش خارجی است، بتواند با بازیکنان دیگر ارتباط بگیرد؟ استقلال دو بر یک از حریف جلو افتاد اما روی دو ضربه کرنر و به‌صورت بچگانه دو گل خورد. من دلم برای منصوریان می‌سوزد
انتقاد پیروز قربانی از عملکرد خط دفاعی استقلال

کد خبر: 9408

۱    
آی اسپورت
2016-12-21 09:30:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر