فهرست
همیلتون: چیزی که تو را نکشد، قوی‌ترت می‌کند
همیلتون: چیزی که تو را نکشد، قوی‌ترت می‌کند

همیلتون: چیزی که تو را نکشد، قوی‌ترت می‌کند

آی اسپورت-  لوئیس همیلتون، قهرمان سه دوره‌ ی مسابقات فرمول یک، بعضی اتفاقات فصل ۲۰۱۶ را عجیب خواند. بریتانیایی، در این فصل به مقام دوم رسید، هم‌تیمی او نیکو روزبرگ قهرمان شد و چند روز پس از قهرمانی اش از فرمول یک خداحافظی کرد.

همیلتون در مصاحبه اش به حادثه ی خاصی اشاره نکرد اما گفت: «بعضی اتفاقات کمی تعجب برانگیز بودند. اتفاقات ناخوشایندی افتاد، اما معتقدم که باید خودم را برای رویارویی با آن ها آماده میکردم. وقتی چندین سال برای قهرمانی جنگیدی، باید این شرایط را هم تجربه کنی. مدیریت این وضعیت، برای تیم هم دشوار است. منظورم وقتی است که دو راننده‌ی تیم برای قهرمانی میجنگند.  اما خب، چیزی که تو را نکشد، قوی‌ ترت میکند! وقتی تجربه کسب میکنی، هم خودت و هم دیگران را بهتر میشناسی.»

علی رغم شکست در فصل ۲۰۱۶، همیلتون از عملکرد خود راضی است، او اعتقاد دارد که مرسدس در فصل بعد هم حضوری قدرتمندانه خواهد داشت:‌ «من برد ها و همچنین پول پوزیشن های زیادی کسب کردم که عالی است. حالا به عنوان یک راننده به بلوغ رسیده ام. روابطم با مکانیک ها و مهندس هایم در بهترین شرایط ممکن است. همین مسئله به من روحیه میدهد و مرا برای فصل بعد مشتاق تر میکند. من سبک رانندگی خودم را بهتر شناختم. نقاط ضعفم را یافتم. در فصل بعد، در این بخش ها بیشتر تمرین میکنم. البته که در فصل ۲۰۱۶ هم روی آن ها کار می‌کردم. تغییرات قوانین، برای تیم ما که برای قهرمانی و برد مبارزه میکند، کار سختی است. به همکاری تک تک اعضای تیم نیاز است. اما من شخصا از این تغییرات استقبال می‌کنم. همکاری در تیم در بالاترین سطح خود است. سال بعد آماده ترین مرسدس را خواهید دید. همه خود را برای تغییرات آماده کرده ایم. مشتاقانه منتظر شروع فصل بعد هستم.»

     
آی اسپورت
2016-12-24 03:32:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر