فهرست
استقلال – فجر سپاسی؛ بازی آسانی نیست
استقلال – فجر سپاسی؛ بازی آسانی نیست

استقلال – فجر سپاسی؛ بازی آسانی نیست

آی اسپورت - بازی استقلال و فجر‌سپاسی به همان اندازه که برای تیم مهمان سخت است برای میزبان هم، چنین شرایطی دارد. فجر‌سپاسی تیم سوم لیگ یک و مدعی صعود به لیگ برتر است و اختلاف امتیازش با صدر تنها یک امتیاز شده و از سویی بهترین خط حمله را بعد از مس رفسنجان و در کنار خوشه طلایی در اختیار دارد.

این‌ها به کنار؛ فجر‌سپاسی در برابر استقلال چیزی برای از دست دادن ندارد و به خوبی می‌داند در صورت باخت در این بازی از سوی هیچ‌کس نقد نخواهد شد و این باخت نمی‌تواند برای فجر‌سپاسی مایه سرشکستگی باشد. به همین بهانه فجرسپاسی با خیالی آسوده گام به میدان می‌گذارد و ارائه‌گر بازی راحتی خواهد بود، اما شرایط برای استقلال عکس است. اگر به فجر‌سپاسی ببازد مورد انتقاد شدید تماشاگران و رسانه‌ها واقع خواهد شد و طبیعی است استقلال با ترس از باخت وارد میدان شود.

این بازی بوی شگفتی می‌دهد. استقلال باید با این باور وارد میدان شود که جام حذفی را می‌خواهد، در این صورت حریف را جدی خواهد گرفت و ارائه‌گر بازی محکمی خواهد بود. از سویی این بازی جدال تیم لیگ برتری و دسته اولی است و فاصله این دو لیگ را مشخص خواهد کرد. بی‌شک فجرسپاسی خواهد کوشید که در این بازی نماینده شایسته‌ای برای تیم‌های دسته اولی و لیگ یک باشد. به خصوص که این تیم ریشه‌دار، سابقه قهرمانی در جام حذفی را هم دارد و ۳ دوره متوالی فینالیست این تورنمنت بوده و نام معتبری در جام حذفی است.

بازی ۹۰ دقیقه است و تیمی که اشتباه کند فرصت جبران در بازی بعدی را نخواهد داشت. قطع به یقین اگر فجر به خواسته خود برسد برای حفظ نتیجه دست به بازی دفاعی خواهد زد که در اجرای این بازی تبحر خاصی دارد. بر همین اساس استقلال باید بداند در این بازی جبران گل خورده بسیار سخت خواهد بود و برای بردن ابتدا باید گل بزند.

 

خبر ورزشی 

  ۱  
آی اسپورت
2019-10-15 09:30:00
نظر دهید

۱ نظر
AshkanRed
سه شنبه ۲۳ مهر ۱۳۹۸، ۱۱:۳۳
زیاد نگران نباشید دور بعد هم با یکی از تیم های ماهشهری بازی خواهید کرد تا کاملا از بحران خارج بشید .
۲
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر