فهرست
موضع تماشاگران ایران-کره؛ با برگزاری بازی در تاسوعا موافق هستید؟
موضع تماشاگران ایران-کره؛ با برگزاری بازی در تاسوعا موافق هستید؟

موضع تماشاگران ایران-کره؛ با برگزاری بازی در تاسوعا موافق هستید؟

مسعود: فکر می‌کنم بازی ۳ بر صفر به سود ایران تمام می‌شود. دوره قبل هم در ورزشگاه بودم و ۱۰ نفره کره را در آزادی بردیم، الان هم می بریم.مردم ایران فهیم هستند. جوان‌های خوبی داریم و بازی بدون حاشیه تمام می‌شود. قبل و حین بازی هم مراسمی برگزار می‌شود. موقع بازی هم مانند همیشه این بازی را می‌بینیم. بعد از بازی همه بدون حاشیه راهی خانه و شهرهای خود می‌شوند. تاسوعا و عاشورای جای خود را دارد و فوتبال هم در جای خود است.هیچ مشکلی پیش نمی‌آید. به شخصه برای خودم مشکلی ایجاد نمی‌کنم و هواداران هم این کار را می‌کنند. ما اگر این بازی را هم ببریم، شادی هواداران به خاطر پیروزی تیم ملی است و ارتباطی به تاسوعا و عاشورا ندارد. اگر ببازیم هم باخته‌ایم و فوتبال حرفه‌ای برد و باخت دارد.
علی: ایران یک بر صفر کره را شکست می‌دهد. تیم ملی خوب بازی می‌کند و ان‌شاء‌الله این بازی را می‌بریم. مردم ایران با فرهنگ و با شعور هستند و حرمت‌ها حفظ می‌شود. خوشحالی هم اگر صورت بگیرد به خاطر سربلندی تیم ملی است و همه ما سوگوار شهادت امام حسین (ع) و یارانش هستیم.
محمد: من شناخت زیادی از فوتبال ندارم و برای اولین بار است که به ورزشگاه می‌آیم. اتفاق خاصی قرار نیست بیفتد. خوشحالی هواداران از گلزنی به کره، توهین به ائمه اطهار نیست و ربطی به این ایام عزیز ندارد. هواداران بدون مشکلی راهی خانه های خود می شوند. همانطور که الان هم خیلی آرام در انتظار باز شدن درهای ورزشگاه هستند.
حامد: بازی یک بر صفر به سود ایران می‌شود. ملت ایران با شعورتر از این هستند که بخواهند در حین بازی جو را شلوغ کنند. مردم ما حرمت امام حسین (ع) را می‌دانند. یک خوشحالی جزئی هواداران هم اهانت محسوب نمی‌شود. من از شهر شور حسینی راهی تهران شده‌ام. همانطور که می‌بینید همه هواداران هم با پیراهن‌های مشکی به ورزشگاه آمده‌اند.

۴ ۲  
آی اسپورت
2016-10-11 17:00:00
نظر دهید

۲ نظر
Mehr
سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵، ۱۷:۴۵
هزاران بار گفته شده که هر کسی مشکلی داره با این موضوع مشغول عزاداری خودش باشه، و فوتبال و فوتبال‌دوستان رو به حال خودشون رها کنه. اگر هم خوشحالی‌ای صورت گرفت برای فوتباله، نه برای واقعه‌ای که قرن‌ها پیش رخ داده!
کاش مردم کمی آگاه بشن که چرا از دین فقط عزاداری و کارهای احساسی‌اش رو شامل حال‌مون می‌شه، به‌جای عدالت، راستی و...چرا؟! کاش مردم بدونن که با این‌کارا فقط دارن کنترل‌شون می‌کنن! اینا اگه مسلمون بودن این همه خبر از دزدی، اختلاس و... نمی‌شنیدیم، که معلوم نیست چقد از واقعیت رو دیگه ما اطلاعی نداریم ازش! واقعا با خودتون فکر کنید الان مشکل ما بی‌حرمتی به امام حسینه؟ پس فقر و ظلم و حق‌خوری تکلیفش چی می‌شه؟
به امید روزی مردم این قدر ساده نباشن!
۷
برزو
سه شنبه ۲۰ مهر ۱۳۹۵، ۱۹:۱۸
شايد براتون جالب باشه كه بدونيد آقاي خاوري ميخواست بعضي شعب بانك ملي رو زنونه مردونه كنه. يعني در اين حد ميخواست خودشو مسلمان جلوه بده. اما ديديم كه پولا رو برداشت و فرار كرد. كلاً از نظر اينا اسلام فقط با شادي 4تا جوون تو ورزشگاه به خطر ميفته وگرنه دزدي و اختلاس و رانت بازي و باندبازي مشكلي نداره.
۳
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر