فهرست
اشتباه‌هایی که تراکتور را پنجر کرد
اشتباه‌هایی که تراکتور را پنجر کرد

اشتباه‌هایی که تراکتور را پنجر کرد

آی‌اسپورت- هر ۳ گل تیم استقلال در مصاف با تراکتورسازی روی اشتباهات فردی بازیکنان قرمز‌پوش رقم خورد. در حساس‌ترین دیدار هفته سوم لیگ برتر فوتبال استقلال و تراکتورسازی در ورزشگاه آزادی به مصاف یک‌دیگر رفتند که آبی‌های پایتخت با ۳ گل برنده شدند. نکته قابل توجه درباره گل‌های استقلال در این بازی رقم خوردن آنها روی اشتباهات فردی و عجیب بازیکنان تراکتورسازی بود.

در صحنه گل اول استقلال محمد طیبی و سپس علی عبدالله‌زاده اشتباه کردند؛ طیبی ابتدا در دفع توپ ناکام ماند تا توپ به سمت تبریزی برود و عبدالله‌زاده سراسیمه توپ را وارد دروازه خودی کند.

روی گل دوم ابتدا رضا شربتی نتوانست جلوی حرکت مرتضی تبریزی را بگیرد و سپس وقتی توپ به محمد اهل شاخه رسید او در دفع توپ اشتباه کرد تا فرشید اسماعیلی صاحب توپ شود و با پشت پا موقعیت را به مرتضی تبریزی بسپارد و او با ضربه‌ای محکم دروازه حریف را باز کند. هر چند که محسن فروزان نیز می‌توانست در این صحنه بهتر عمل کند.

در صحنه گل سوم نیز ابتدا مسعود شجاعی توپ را بیرون از محوطه جریمه لو داد و سپس طیبی از مهاجم استقلال فریب خورد تا اسماعیلی با شوتی دیدنی دروازه فروزان که روز چندان خوبی نداشت را باز کند.

به نظر می‌رسد جان توشاک باید فکری به حال اشتباهات فردی بازیکنان تراکتورسازی در فصل جاری و بازی‌های آینده کند تا چنین مشکلاتی گریبان تیمش را نگیرد.

 

ورزش سه

۱۶ ۱  
آی اسپورت
2018-08-10 23:16:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
2
شنبه ۲۰ مرداد ۱۳۹۷، ۰۵:۱۴
سه اشتباه فردی و سه گل; ظاهرا خدا کییه رو به طرز فجیعی بغل کرده
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر