فهرست
رئال رودست خورد؛ زلاتان جدید در دورتموند
رئال رودست خورد؛ زلاتان جدید در دورتموند

رئال رودست خورد؛ زلاتان جدید در دورتموند

آی اسپورت - دیکسون اتوهو، هم‌تیمی پیشین الکساندر ایساک در AIK سولنای سوئد تصویری در حساب کاربری‌اش در شبکه اجتماعی «اینستاگرام» منتشر کرده که نشان می‌دهد این مهاجم 17 ساله در کنار میشائیل زورک، مدیر ورزشی دورتموند نشسته و قراردادش با این تیم را امضا کرده است، این در حالی است که هنوز هیچ‌یک از دو باشگاه AIK و بورسیا دورتموند این انتقال را تأیید نکرده‌اند.

دیکسون اتوهو در تمجید از ایساک نوشت: «کیفیت واقعی‌ات خیلی زود به رسمیت شناخته شد. دورتموند بازیکنان جوان فوق‌العاده‌ای دارد. خوشحالم که فرصت بازی در کنار یکدیگر را داشتیم. برو و تبدیل به بازیکن سطح بالایی شو. همه ما بر این باوریم که تو می‌توانی به این سطح برسی.»

ایساک که از او به عنوان زلاتان کوچک یاد شده است، بر اساس ادعای نشریه «کیکر» قراردادی تا سال 2022 با دورتموند امضا کرده و در ازای 9 میلیون یورو به علاوه پاداش‌های در نظر گرفته شده به زردپوشان وستفالن پیوسته است. این بازیکن که مورد توجه رئال‌ مادرید هم بود، تا کنون 2 بازی ملی با پیراهن سوئد در کارنامه‌اش به ثبت رسیده است. ایساک بین سال‌های 2016 تا 2017 در تیم اصلی AIK عضویت داشت و در 29 بازی از رقابت‌های مختلف 13 گل برای این تیم به ثمر رساند.

 

 

۲    
آی اسپورت
2017-01-23 13:36:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر