فهرست
آقای جونیور؛ چرا آمدی پرسپولیس؟
آقای جونیور؛ چرا آمدی پرسپولیس؟

آقای جونیور؛ چرا آمدی پرسپولیس؟

آی اسپورت - اگر تا چند روز پیش سرمربی پرسپولیس درباره جونیور براندائو در لفافه سخن می گفت امروز در مصاحبه ای همه چیز را شفاف گفت. حالا معلوم شد بنا به دلیلی فنی و فوتبالی، کالدرون این بازیکن برزیلی را نمی خواهد و او را در اختیار باشگاه گذاشته است. پیش از این اما کالدرون درباره جونیور گفت با ۵۵۰ هزار دلار، بازیکنی از این بهتر نمی شد به ایران آورد اما شاید این مرد آرژانتینی نمی داند در این توفان اقتصادی ۵۵۰ هزار دلار برای ما پول بسیار زیادی است و باید برای هزینه این مبلغ دلاری به شدت وسواس به خرج داد. در این باره، یک اجبار ویژه وجود دارد و هیچ چیز هم قابل بخشش نیست.

مساله بعدی اما در مورد چرایی حضور جونیور در پرسپولیس و مسولیت خرید چنین بازیکنی است؛ از آقای کالدرون باید پرسید چه کسی این بازیکن را برای پرسپولیس پسندید؟ کدام مربی او را تایید کرد؟ مگر سرمربی پرسپولیس، جونیور را نمی خواست و اگر نمی خواست، چه کسی این مهاجم برزیلی را به او توصیه کرد؟

شفاف سازی کالدرون در زمینه جونیور خوب است اما صادقانه باید گفت تکلیف این خرید در پرسپولیس باید شفاف تر شود؛ با این جمله بندی های بی سر و ته و نامفهوم مشخص نمی شود چرا بازیکنی در اندازه های او سر از پرسپولیس درآورد؟ واسطه ای که جونیور را به پرسپولیس معرفی کرد چه کسی است و آیا اجباری برای خرید او وجود داشت؟ هر چه هست این که چه باشگاه پرسپولیس چه شخص کالدرون باید مشخص کنند در این اتفاقی که رخ داده چقدر مقصرند؟

در فوتبالی که باشگاهداری مستقل و خصوصی عملا بی معناست و اغلب تیم ها برای گرفتن بودجه های دولتی پشت اتاق روسا و مدیران التماس دعا دارند، این همه پول چرا باید صرف مهاجمی شود که امروز معلوم شده آقایکمالدرون او را نمی پسندد؟ خسارت حضور جونیور در پرسپولیس را چه کسی تقبل می کند؟

۸ ۴  
آی اسپورت
2019-10-28 19:28:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
كنت دراكولا
دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸، ۱۶:۰۲
در اينكه جونيور مفت گرونه شكي نيست،در اين كه عرب حرومزاده با دلالي اينو اورده شكي نيست!!ولي از كي تا به حالا خبرنگاران كيسه كش نگران پرسپوليس شدن!!!!چراغي كه به خونه رواست به مسجد حرومه،شما اگه لالايي بلدي چرا خوابت نميبره!!برو اول يه سوزن به تيم خودت بزن بعدش بيا يه جوالدوز به تيم ما!!!!تو ترانسفر ماركت قيمت شيخ شما چهاربرابره جونيور ما قيمت داره و نصف جونيور هم كارايي نداشته چون اصلا بازي اي نكرده و در ثاني گلي هم نزده!!!!چرا نميپردازي به اون شيخ تون!!؟؟ميدوني خوش تيپتون رو چرا از تيم سابقش انداختن بيرون؟؟!!بله درست حدس زدي چون با دلالي بازيكنهايه گروني مي اورد كه به درد تيم نميخورد!!مثل اينكه عنصر خوش تيپ سابقه داره تو دلالي بازيكن!!!!چرا به اون نميپردازي!!؟؟بازهم ميگم بايد مشخص بشه چه كسي تو اوردن جونيور دست داشته ولي تو بهتره سرت به تيم و دلالي مربيه خودتون باشه.
۹
فرهاد
دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸، ۱۷:۰۳
نمی دانی چرا ؟ بهمان دلیل که اوکراینی ها امدند پرسپولیس یعنی دلالی
۵
خوارکیسه ها
دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸، ۱۷:۰۳
نصف مطلب این سایت درباره جونیور است
آیا همین حساسیت درباره دیاباته و ملیچ وجود دارد؟!
دیاباته ۶ بازی برای استقلال بازی کرده و دریغ از یک پخ به دروازه بان حریف اما خب مافیای کیسه بلده سرپوش بذاره روی عنکاریهای کیسه
۷
جونیور هستم
دوشنبه ۶ آبان ۱۳۹۸، ۲۰:۰۲
به نام خدا.
اول بخاطر پول
و بعد به خاطر دخترای خوشگل فارس اومدم
۵
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر