فهرست
هانسی فلیک و رکورد باورنکردنی در بایرن
هانسی فلیک و رکورد باورنکردنی در بایرن

هانسی فلیک و رکورد باورنکردنی در بایرن

آی اسپورت - اگرچه لورکوزن در دقایق ابتدایی موفق شد در موقعیتی مشکوک به افساید دروازه بایرن را باز کند و هواداران دورتموند امیدوار به امتیاز از دست دادن صدرنشین شدند، اما در نهایت باواریایی ها خیلی زود شرایط را تغییر دادند و در همان نیمه اول موفق شدند سه بار دروازه لورکوزن را باز کنند تا در نهایت با کسب برتری 2-4، با یک بازی بیشتر از دورتموند با ده امتیاز اختلاف در صدر جدول قرار گیرند.

اما گل اول بایرن مونیخ توسط کینگزلی کومان به ثمر رسید و این گل شماره 62 بایرن تحت هدایت هانسی فلیک در بیستمین حضور او روی نیمکت در بوندسلیگا بود تا این سرمربی از این حیث رکورددار شود. البته و نهایت با زدن 65 گل، هیچ یک از سرمربیان تاریخ بایرن در 20 بازی اول حضورشان در بوندسلیگا چنین رکوردی خلق نکرده اند.

هانسی فلیک در روزهایی بحرانی و بعد از شکست با پنج گل مقابل فرانکفورت هدایت بایرن مونیخ را بعد از نیکو کوواچ بر عهده گرفت، اما این سرمربی آلمانی به سرعت تیمش را متحول ساخت و حالا این تیم در بوندسلیگا مدعی اول قهرمانی است و حتی طبق ادعای یورگن کلوپ، هیچ تیمی در لیگ قهرمانان اروپا نیز به اندازه بایرن شانس قهرمانی ندارد؛ ادعایی که آمار و ارقام هفته های اخیر نیز آن را ثابت می کند.

۶    
آی اسپورت
2020-06-07 00:47:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر