فهرست
بررسی ادعای امیرآبادی/ کدام پشت پرده؟
بررسی ادعای امیرآبادی/ کدام پشت پرده؟

بررسی ادعای امیرآبادی/ کدام پشت پرده؟

آی اسپورت – این روزها بازار افشاگری  و اتهام‌زنی به بعضی از بازیکنان استقلال توسط همبازیان سابق‌شان حسابی داغ است. امیر قلعه‌نویی بارها از کم‌کاری و کم‌لطفی تعدادی از بازیکنانش در آخرین دوره حضورش در استقلال حرف زده و اخیرا محسن فروزان و هاشم بیک‌زاده هم حرف‌های قلعه‌نویی را تایید کرده‌اند. اما آخرین مورد از این نوع افشاگری را مهدی امیرآبادی انجام داده که البته مربوط به دربی 74 و هت‌تریک ایمون زاید است. این حرف‎‌های امیرآبادی درباره آن بازی تاریخی است: «من قرار بود بازیکن ثابت و کاپیتان استقلال در آن بازی باشم اما اتفاقاتی افتاد که مرا از ترکیب بیرون گذاشتند. نمی‌خواهم پرونده آن بازی را باز کنم چون اگر درباره پشت پرده‌های آن بازی صحبت کنم خیلی‌ها شرمنده هواداران می‌شوند. آنهایی که باید بدانند، می‌دانند در آن بازی چه اتفاقاتی افتاد. شاید به خاطر بازوبند کاپیتانی شاید هم به دلایل دیگری مرا از ترکیب بیرون گذاشتند اما خوشحالم که در آن فاجعه سهمی نداشتم و لااقل به پای من نوشته نشد.»

درباره آن بازی پیش از این پرویز مظلومی هم ادعاهایی داشته و چند بازیکن تیمش را متهم به خیانت کرده است. البته این خیانت ها و کم کاری به دلیل نام نبردن و در لفافه حرف زدن، هرگز اثبات نشدند و به نظر می رسد مطرح کردن این ادعاها بیشتر جنبه فرافکنی و دادن آدرس غلط داشته باشد. همه می دانند که مقصر اول آن باخت خود پرویز مظلومی بود که بعد از گل دوم استقلال بازی را تمام شده دانست و جشن پیروزی در دربی را از دقیقه 50 و بعد از گل فریدون زندی آغاز کرد.

به ادعای امیرآبادی هم می‌توان ایراداتی وارد کرد. او مدعی است که قرار بود در دربی 74 بازیکن ثابت و کاپیتان استقلال باشد ولی در پشت پرده اتفاقاتی افتاد که از ترکیب کنار گذاشته شد. اما سوال اینجاست که بازیکنی که در دو بازی قبل از دربی مقابل تراکتورسازی و فولاد خوزستان حتی یک دقیقه هم برای استقلال بازی نکرده، چطور ممکن است به یکباره در دربی به بازیکن ثابت و کاپیتان این تیم تبدیل شود؟ امیرآبادی در آن فصل و قبل از دربی 74 که در هفته بیست و چهارم لیگ یازدهم برگزار شد فقط در 7 بازی برای استقلال در ترکیب اصلی به میدان رفته بود و بازیکن ثابت این تیم به شمار نمی‌رفت و اصلا منطقی نیست چنین بازیکنی، غیبتش در ترکیب اصلی در دربی را حاصل اتفاقات پشت پرده بداند!

۱۴ ۷  
آی اسپورت
2017-10-24 14:43:00
نظر دهید

۷ نظر
میرزا کوچک خان
سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۱۴
#خااااار مکتب
فهید رهبر
سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۲۷
دوست عزیز. در آن بازی اگر یادتان باشد استقلال از چند بازیکن بزرگ و تاثیرگذارش مثل مجتبی جباری،کیانوش رحمتی،آندو تیموریان ،فرهاد مجیدی جدا شده و ... به دلایل مختلفی محروم شده بود.لذا دست پرویز مظلومی برای چیدن ترکیب یازده نفره تیمش تا حدود بسیاری بسته شده بود.در ضمن معمولا مربیان در چنین دیداری از بازیکنان باتجربه تر و به قولی دربی باز خودشان حتی در صورت عدم آمادگی استفاده میکنن تا بازیکنان جوان و پر استرس !
بهزاد
سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۵:۴۵
بدبخت استقلال که دربی بازش امیرآبادیه.
majid22
سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۶:۰۹
فهید رهبر شما اگه این جوری حساب کردی همون سال استقلال 3 هیچ دربی رو در شرایطی برد که پرسپولیس به زور 11 تا بازیکن جور کرد و به زور بازی کرد.برد های ما همیشه تبانی و شانسی و اتفاقی بوده ماله شما از روی ادراک و قدرت و توانایی هاتون؟
علیرضا
سه شنبه ۲ آبان ۱۳۹۶، ۱۹:۱۰
خسرو حیدری و ساموئل هم محروم بودند
حقیقت طلبی
چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶، ۰۱:۰۵
کاپیتان استقلال تو اون بازی محسن یوسفی بود آخه اون قدرتش کجا بود ک بخاطر بازوبند جلوی بازی کردن امیرآبادیو‌ بگیره؟
رضا
چهارشنبه ۳ آبان ۱۳۹۶، ۰۸:۲۹
همون خوب شد امیرآبادی نبود. دربی جای بازیکنان بزرگه.
۱
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر