فهرست
تسویه با همه جز رسن؛ او را نمی‌خواهند؟
تسویه با همه جز رسن؛ او را نمی‌خواهند؟

تسویه با همه جز رسن؛ او را نمی‌خواهند؟

آی اسپورت - رسن بعد از توافق اولیه برای تمدید قرارداد با پرسپولیس خواستار تسویه حساب شده اما در آخرین جلسه‌ای که عصر روز گذشته بین مدیر برنامه‌های این بازیکن و عرب برگزار شده، عرب اعلام کرده که باشگاه  فعلا بی‌پول است و نمی‌تواند با درخواست رسن موافقت کند. با این صحبت‌ها به نظر می‌آید که باید منتظر روزهای آینده بود و دید که آیا عرب می‌تواند خواسته مالی بازیکن عراقی‌اش را برآورده کند یا مشکلات مالی باعث جدایی رسن خواهد شد.

آنچه خواندید خبری است که فارس منتشر کرده است. قبلا هم اخباری به گوش می‌رسید مبنی بر اینکه شاید با جذب امیری که در هافبک نفوذی بازی کرده دیگر با رسن که بین او و باشگاه تنش‌هایی اخیرا به خاطر تمدید غیرواقعی در ماه‌های گذشته شکل گرفته بود تمدید نشود.

باشگاه پرسپولیس با همه بازیکنان خود تسویه کرده و حتی آپشن‌های قرارداد هم به آنها پرداخت شده و اصلا دلیل حضور بسیاری از بازیکنان در باشگاه طی هفته گذشته، محاسبه آپشن‌های قرارداد و تسویه آن بوده تا جایی که یک بازیکنان با دریافت چک 370میلیون  تومانی بابت آپشن‌ها باشگاه را ترک کرد و در چنین شرایطی  خواسته رسن مبنی بر تسویه طلب چهل درصدی قبل از تمدید را نمی‌توان شرطی زیاده خواهانه دانست.

 

مدال

۴    
آی اسپورت
2019-07-14 15:55:00
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر