فهرست
خرید جنجالی؛ بازیکن متهم خونه‌‎به‌خونه در نساجی!
خرید جنجالی؛ بازیکن متهم خونه‌‎به‌خونه در نساجی!

خرید جنجالی؛ بازیکن متهم خونه‌‎به‌خونه در نساجی!

آی اسپورت – دیروز شایعه استعفای جواد نکونام از هدایت نساجی مازندران در برخی رسانه‌ها منتشر شد. گفته می‌شد بعد از کناره‌گیری علی امیری از مدیرعاملی نساجی اتفاقاتی در این باشگاه رخ داده و نکونام هم دیگر تمایلی به ماندن در قائمشهر ندارد. اما دیروز امیری به تیمش بازگشت و استعفای نکونام هم منتفی شد. یک روز بعد از این اتفاقات فرشاد فرجی بازیکن فصل گذشته خونه‌به‌‎خونه به نساجی پیوست. بازیکنی که در هفته‌های گذشته حرف و حدیث‌های زیادی پیرامون او و مصدومیت و غیبتش در بازی فینال جام حذفی مقابل استقلال به وجود آمده بود.

فرجی در بازی آخر خونه‌به‌خونه در لیگ یک مقابل برق نوین شیراز در ترکیب اصلی تیم بابلی حضور داشت و اتفاقا زننده گل اول تیمش هم بود. او تا پایان بازی در زمین حاضر بود و اتفاقی که باعث مصدومیتش شود رخ نداد. توضیحات پزشک خونه به خونه را در این مورد بخوانید: «فرجی در آخرین بازی فصل ما برابر برق شیراز بازی کرد و هیچ مشکلی نداشت؛ بعد از این مسابقه هم ما دو، سه روز در بابل بودیم ولی او راجع به مصدومیت به بنده زنگ نزد یا به کلینیک پزشکی باشگاه مراجعه نکرد. اما زمانی که قصد حرکت به تهران و رفتن به فرودگاه داشتیم، متوجه شدیم آقای فرجی همراه تیم نیست؛ با او تماس گرفتیم که قرار شد در فرودگاه به تیم محلق شود ولی او در چنین شرایطی تیم را تنها گذاشته است؛ من به‌عنوان پزشک تیم می‌گویم فرجی مصدومیتی ندارد؛ ایشان کسی بود که در طول فصل هم مصدومیتی نداشت و به طور فعال در تمرینات و بازی‌ها حضور پیدا می‌کرد.» در نهایت فرجی در بازی فینال به بهانه مصدومیت بازی نکرد و قاسم حسن‌زاده مالک باشگاه خونه‌به‌خونه در تماس زنده تلفنی با برنامه نود، از او و یکی دو بازیکن تیمش گلایه کرد و مدعی شد که آنها مصدوم نیستند و خودشان را به مصدومیت زده‌اند.»

حالا اما اتفاق جالبی افتاده است. همان بازیکنی که بدون هماهنگی با باشگاه و به بهانه مصدومیت در بازی فینال جام حذفی غیبت داشت، به تیم رقیب خونه‌به‌خونه یعنی نساجی پیوسته است. اتفاقی که می‌تواند دوباره پرونده جنجالی هفته آخر لیگ یک و ماجرای تبانی را وارد فاز جدیدی کند.  

۱۲ ۴  
آی اسپورت
2018-06-12 18:29:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۴ نظر
استق لول
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۸:۳۷
کلا هر جا پای استقلال و یا یک استقلالی در میان باشد، بوی گند لجن و کثافت می آید.
بالاخره نطفه این تیم رو یک اسطوره کثافت کاری خسروانی کاشته
عبدو اسطوره قمار و کاباره
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۴۶
عشق است تیمسار خسروانی که با انحلال تیم کثیف شاهین به فوتبال خدمت کرد حیف در مورد انحلال لنگ کوتاهی کرد
الهلال 6-2 پیروزی
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۵۳
گند جعل قرارداد با بازیکن ریزه اسپور هنوز بوش همه جا هست لنگی قبلش بخاطر قرارداد خلعتبری با تیم اماراتی باید میرفتین دسته یک
مموتی هستم بزرگترین اسطوره تاریخ ششتایی ها
سه شنبه ۲۲ خرداد ۱۳۹۷، ۱۹:۴۶
کیسه با لجن پیوند نزدیک داره
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر