فهرست
سوال روز: مسلمان محروم می‌شود؟
سوال روز: مسلمان محروم می‌شود؟

سوال روز: مسلمان محروم می‌شود؟

آی اسپورت – در روزهای بد پرسپولیس و حاشیه‌های پرتعداد این تیم، رد شدن احتمالی ادعای ذوب آهن برای حق رشد محسن مسلمان می‌تواند خبر خوبی برای این تیم باشد. ذوبی‌ها که قبلا بر سر حق رشد پیام صادقیان با پرسپولیس اختلاف نظر داشتند و بعدا این اختلاف به رقم رضایتنامه مسلمان رسید، حالا قصد دریافت حق رشد این بازیکن را از پرسپولیس داشتند. در ماجرای حق رشد صادقیان و رضایتنامه مسلمان، شکایت ذوب آهن پذیرفته شد اما به نظر می‌رسد در پرونده حق رشد محسن مسلمان خطری سرخپوشان را تهدید نکند.

حق رشد، مربوط به بازیکنانی می‌شود که پرورش یک باشگاه باشند و قبل از رسیدن به 23 سالگی، به باشگاهی دیگر بروند. مسلمان زمان انتقال به پرسپولیس، 24 ساله بود. لیگ سیزدهم که او برای پرسپولیس بازی کرد هم بازیکن ذوب آهن محسوب می‌شد و به صورت قرضی برای پرسپولیس به میدان می‌رفت. با توجه به مالکیت ذوب آهن، انتقال قرضی شامل حق رشد نمی‌شود.

با این شرایط، محسن مسلمان نگرانی برای بازی برای پرسپولیس در هفته‌های آینده نخواهد داشت و پرونده‌ای مشابه صادقیان او را تهدید نمی‌کند. فصل آخر حضور صادقیان در پرسپولیس، برای مقطعی بازی کردن او تحت تاثیر شکایت ذوب آهن محرومیت موقتش از بازی بخاطر این شکایت قرار گرفته بود.

۸ ۱  
آی اسپورت
2017-01-08 17:43:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
امید
يكشنبه ۱۹ دی ۱۳۹۵، ۲۲:۰۷
آذری روانیه. شما جدی نگیرید
۷
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر