فهرست
تک و پاتک‌های زمانی و قلعه‌نویی
تک و پاتک‌های زمانی و قلعه‌نویی

تک و پاتک‌های زمانی و قلعه‌نویی

آی‌اسپورت- شكایت امیرحسین صادقی به AFC  و صحبت‌های مرفاوی و قلعه‌نویی درباره طلب‌هایشان از این باشگاه باعث واكنش عضو هیات مدیره باشگاه شد. حسن زمانی با انتقاد از بازیکنان و مربیان سابق این باشگاه نسبت به شکایت به فیفا و AFC گفت: «این آقایان با نام استقلال مطرح شدند.»
زمانی  در گفت‌وگو با رادیو تهران در باره اظهارات امیرحسین صادقی نیز گفت: «هیچ اسمی از کسی برده نشده و شخصا سال‌ها شاهد زحمات امیرحسین صادقی در استقلال بودم. او کسی است که از تیم‌های پایه باشگاه زحمت کشید و به تیم بزرگسالان آمد، اما از این موضوع گلایه دارم که چرا باید مسائل داخلی و خانوادگی باشگاه را بیرون مطرح کند. او باید به باشگاه مراجعه و مشکلاتش را پیگیری می‌کرد. مطمئنا اگر مشکلی هم بود ما خودمان در کنارش بودیم. متاسفانه برخی بازیکنان وقتی که باشگاه بزرگی همچون استقلال را انتخاب می‌کنند، درست توجیه نیستند که نباید باعث ایجاد حاشیه و مشکل برای باشگاه شوند.»
زمانی در پاسخ به ادعای صادقی که معتقد است هیچ‌کس از باشگاه با او تماس نگرفته نیز گفت: «باشگاه، هیات مدیره دارد و اعضای آن هم برای همه مشخص است. صادقی می‌توانست یک نامه به هیات مدیره بنویسد و درخواستش را مطرح کند. مطمئنا ما هم بررسی می‌کردیم و دستور بررسی می‌دادیم. مطمئن باشید من شخصا پیگیر می‌شدم و با رئیس هیات مدیره هم مطرح می‌کردم. افرادی که اخیرا باعث این صحبت‌ها شده‌اند، همگی از اعضای خانواده استقلال هستند. آنها بهتر از همه استقلال را می‌شناسند و می‌دانند چطور با ما ارتباط برقرار کنند. نباید منتظر مدیر باشند تا او سراغ آنها برود. من همچنان خواهش می‌کنم مسائل خانوادگی و داخلی را بیرون مطرح نکنند.» عضو هیات مدیره استقلال ادامه داد: «امیر قلعه‌نویی و دیگر دوستان زحمات زیادی برای باشگاه استقلال کشیده‌اند و واقعا جای قدردانی دارد. پس نباید اجازه داد مسائل به اینجا کشیده شود. اینها صاحبخانه هستند و خودشان بیایند در باشگاه موضوع را مطرح کنند.»
اما چالش برانگیزترین بخش حرف‌های زمانی جایی بود كه گفت: «من نمی‌گویم این نفرات از طلبشان بگذرند. منظورم این است که این آقایان با نام استقلال به اینجا رسیده‌اند و اگر استقلال نبود، اینها این کاره نبودند و کسی برایشان تره هم خرد نمی‌کرد! طبیعی است حالا که به این جایگاه رسیده‌اند، پس حداقل باید جایگاه استقلال را حفظ کنند. امیر حسین صادقی با نام استقلال صادقی شد. امیر قلعه‌نویی هم با نام استقلال قلعه‌نویی شد و صمد مرفاوی هم همینطور. ما برای همه اینها ارزش ویژه قائل هستیم، ولی باید بیایند و مسائل خود را در باشگاه حل کنند. دعوا درست کردن و شکایت بردن به جاهای دیگر، منطقی نیست. مسائل را باید داخلی حل کرد. مطمئن باشید اگر حق و حقوقی داشته باشند ما اجازه نمی‌دهیم ضایع شود.»
 
قلعه‌نویی: آقای زمانی برخی چیزها را فراموش کرده است
صحبت‌های عضو هیات مدیره باشگاه استقلال باعث شد قلعه‌نویی در واكنشی تند، پای رئیس مجلس را به منازعات فوتبالی باز كند. سرمربی سابق استقلال گفت: «از ریاست محترم مجلس شورای اسلامی خواهش می‌کنم که به برخی از سربازان پیاده‌شان ادب بیاموزد.» صحبت‌های قلعه‌نویی اشاره به شایعه‌هایی دارد كه حضور حسن زمانی در هیات‌مدیره استقلال را مرتبط با نزدیكی او به رئیس مجلس می‌دانند. وی در ادامه تاكید كرد: «من از استقلال شکایتی نکرده‌ام، هیچ‌وقت هم از این باشگاه شکایت نمی‌کنم، فقط در مصاحبه‌هایم اعلام کرده‌ام که بابت کار کردن در استقلال از این باشگاه مبلغی طلب دارم، این پول دستمزد من است و حق من و خانواده‌ام است، با این حال هیچ‌گاه از استقلال برای گرفتن این پول شکایت نمی‌کنم. اینکه ایشان به من می‌گوید تره هم برایم خُرد نمی‌کنند، باید بگویم شاید برای ایشان خیلی چیزهای دیگر هم خُرد نکنند و اگر شاید در چنین جایگاهی نبود، وضعیت دیگری پیدا می‌کرد.»  
 

واکنش دوباره زمانی به صحبت‌های قلعه‌نویی
پس از صحبت‌های تند قلعه‌نویی بار دیگر زمانی پاسخ داد. عضو هیات مدیره استقلال  گفت: «بهتر است قلعه‌نویی یک بار دیگر مصاحبه من با رادیو را گوش داده و بشنود که چه چیزهایی گفته‌ام. اتفاقا من از او تعریف کرده‌ام. اگر او صحبت‌های من را شنید و باز هم چنین نظری داشت، برای او دعا می‌کنیم. ما ایشان را دوست داریم و از حرف‌هایش ناراحت نمی‌شویم. تنها درخواست من از قلعه‌نویی این است که یک بار دیگر به مصاحبه من توجه کند، چرا که حرفی علیه او نزده‌ام.»

همشهری ورزشی

۱    
آی اسپورت
2017-11-20 00:46:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر