فهرست
منصوریان در کنفرانس: دوست داریم رویاپرداز باشیم
منصوریان در کنفرانس: دوست داریم رویاپرداز باشیم

منصوریان در کنفرانس: دوست داریم رویاپرداز باشیم

آی اسپورت - علیرضا منصوریان بعد از پیروزی ۲ بر صفر مقابل الوصل امارات در نشست خبری گفت: خدا را شکر می‌کنیم از لطف و عنایتی که به ما و جوانان ما کرده و افتخار می‌کنیم که پرچمدار کشورمان بودیم. بازی با کیفیت خوبی داشت. در برخی دقایق تیم الوصل کیفیت‌های متفاوتی ارایه می‌کرد. بازیکنان ما نشان دادند که با تلاش و توکل می‌توانند هر سدی را از جلویشان بردارند. امیدوار بودیم که الزورا تیم النصر را شکست بدهیم. اکنون وضعیت صعودمان قطعی نیست. به بازیکنانم گفتم اگر النصر بازنده شده بود می‌توانستیم شادی کنیم. این برد را به مردم اصفهان و کارگران ذوب آهن و هواداران تقدیم می‌کنیم. اگر هواداران ما نبودند و به ما انرژی نمی‌دادند دچار مشکل می‌شدیم. دو سه بازیکن با تجربه مثل حدادی‌فر و صادقی و بوحمدان و رشید مظاهری به ما خیلی کمک کردند و نشان دادیم با تلاش می‌توانیم به موفقیت برسیم.

وقتی به جوان میدان می دهید باید حرص بخورید

بازی ۲ بر صفر خطرناک است و در نتیجه یک بر صفر مراقبت بیشتری می‌کنید. ما از فاصله ۸۰ تا ۹۸ می‌توانستیم سه گل دیگر بزنیم که اگر می‌زدیم شاید دچار غرور کاذب می‌شدیم. وقتی حریف به شما اجازه می‌دهد هر کاری بکنید باید بازی مالکانه انجام بدهیم. در برخی دقایق مثل پاندول ساعت بودیم و از دفاع به حمله می‌رفتیم و از بازیکنانم به همین دلیل ناراحت و عصبانی بودم. وقتی جوان در میدان می‌گذارید باید حرص هم بخورید.

امیدوارم سایر تیم ها هم صعود کنند

مثل حدادی فر در نفت تهران ایمان مبعلی را داشتم وقتی بازیکن بزرگی مثل او دارید باید شخصیت تیم را به چنین بازیکنی بدهید و وقتی به کاپیتان‌تان چنین شخصیتی می‌دهید کنترل رختکن هم در اختیار بزرگترهاست. وقتی بازیکن جوان می‌بینید که بازیکن بزرگتر چنین شخصیتی دارد خوب است. می‌خواهیم حدادی فر بهترین بازیکن مسابقه ما باشد نه بهترین بازیکن تمرین ما باید مراقب ریکاوری او باشیم و وضعیت بدنی اش را کنترل کنیم و هیچ بازیکنی روی حرفش حرف نمی‌زند. امیدوارم سایر تیم‌های دیگر هم شانس صعود پیدا کنند و در مورد وضعیت تیم باید بگویم آذری مدیر زیاده‌خواهی است و چندین سال در باشگاه بوده است و اکثرا یک پای بهترین مدیرعامل سال است و هر وقت نام بهترین مدیرعامل می‌آید اسم آذری یادتان می‌آید. بالادستی‌های آقا سعید باید این مسایل را ترسیم کننند. ذوب آهن در حوزه آکادمیک آمادگی دارد که از فوتبال ایران جدا شود. از رشیدی خواستیم که به ما کمک کند. مجموعه آکادمی را مثل یک گنجینه حفظ می‌کند و از ۱۵ تا ۱۹ سال بازیکن داریم. بهترین بازیکن جوان را ۱۷ سال داریم. بازی در کنار حدادی فر و بوحمدان و ... اول حمایت آذری را می‌خواهم که داریم، ولی آذری حمایت بالادستی‌ها را می‌خواهد و از نظر مالی حمایت کنیم. بازیکنی مثل کایو ۴-۵ میلیون یورو قیمت دارد ۴-۵ برابر بودجه ذوب آهن است. دوست دارم در لیگ قهرمانان آسیا رویا پرداز باشیم. سعید آذری دوست قدیم من است و این امکان وجود دارد که ساختمان را طبقه به طبقه اضافه کنیم.

نفت یک تجربه تلخ و شیرین بود

در سال دوم به مشکل شدید مالی خوردیم و در خوابگاه به جای هتل می‌ماندیم و یک تجربه تلخ بود، ولی یک تجربه خوب هم بود نمی‌خواهم آن اتفاق سال دوم نفت در این باشگاه برای ما تکرار شود. خدا را شکر می‌کنم که بخش اعظم موفقیت‌های ذوب آهن لطف خدا بوده است ما یک خانواده هستیم و باهم خوشحال می‌شویم و باهم می‌بریم و باهم ناراحت می‌شویم وقتی یک تیم خانواده می‌شود باید اتفاق‌های زیادی رخ بدهد. به بازیکنانم گفتم که نماز شکر به جا بیاورید که زیر این پرچم افتخار آفرینی می‌کنید.

۱ ۱  
آی اسپورت
2019-04-23 23:09:00
همچنین بخوانید:
نظر دهید

۱ نظر
فرهاد
چهارشنبه ۴ اردیبهشت ۱۳۹۸، ۰۱:۰۴
افرین به تو تیم های صد میلیاردی که عروس عربها شده اند اگه پرچم اصفهان در اسیا بالا باشد
به اشتراک بگذارید
لینک مطلب
x
بیشتر